Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
Tata ti je imbecil usljo usljivi.Sta ti mislis da mozes vrijedjat nekoga kao da smo svi balavci ovde?Pokazi jedan post(osim ovog) na kojem sa ja nekoga uvrijedio!!!Ti ces meni govoriti "slusaj sega dobro"!!!Zvaljo!Muda ti ko klikeri kod kuce pa si poceo pomocu tastature prosipati neku silu.
Случаен избор
Споредба некогаш и сега.

Доста кењавте по темава.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Kovitla se duša i stvara vrtlog
Od lišća i grana.
Pa spaja slike u sjećanja nova
Između noći i dana.

Uhvati me za pojas i slijedi.
Ako stane, duša se sledi.

Zakočena maska zatočenog lica
Iluzija suza i skromnosti.
Opet bih volio vidjeti aplauz
Podalje od anksioznosti.

Uhvati me za pojas da bježimo.
Hladno je, zasnježimo.

Odrastao sam u četvrti bez igrališta.
Al stvorila ih mašta.
Zato sam tvrđi od kamena,
Cesta ne prašta.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
auuu druze ,onda je nesto kod mene oko IP ..3-4 g gledam ovo i sad eto...a bil oje oko interneta zezancije zadnjih par dana ,valjda ce se stabilizirti vremenom
izbaci mi .......Forbidden area, your ip is recorded - Verbotener Bereich, Ihre IP wird aufgezeichnet.

Indikativno je da je tocno u 00:00 al u milisekundu prestalo
mora da si kablovski internet? taj ne menja IP a ne zovu ga statički? i probuši Te švaba ko i mene
2021-01-10_091142.png
ne pomaže ni VPN
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Случаен избор
Споредба некогаш и сега.

Доста кењавте по темава.
Bez obzira na sve,nemas pravo da tako vrijedjas clanove ovog foruma.To pokazuje tvoj (ne) karakter.Napravite i ovde VIP sekciju pa se druzite vi streberi i samoproklamovani Bogovi IPTV znanja.Pustite nas kenjarose da se druzimo kako znamo.
I smanji malo to sto pusis...Ne izlazi vani dok te ne popusti...Ocito,previse haluciniras.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
Bez obzira na sve,nemas pravo da tako vrijedjas clanove ovog foruma.To pokazuje tvoj (ne) karakter.Napravite i ovde VIP sekciju pa se druzite vi streberi i samoproklamovani Bogovi IPTV znanja.Pustite nas kenjarose da se druzimo kako znamo.
I smanji malo to sto pusis...Ne izlazi vani dok te ne popusti...Ocito,previse haluciniras.
Разгледај по тие првите страници од темава. Колку од тие членови се сега присутни. Ги нема од такви како тебе.
Може на некого да му кажеш ама да му ставиш во глава не можеш, а ти и понатаму продолжуваш да сереш по темава.
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Ljudi,pustite prepirke kraju.Tu smo da se malo zezamo,jedan drugog da nešto naučimo.Ja sam uvijek za toleranciju.Ako neko ima nesporazuma to bi trebao rješiti u četiri oka.Pozdrav svima!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom