Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nemam se obicaj mijesati u ovakve stvari, ja sam nekakav stari prdonja cije misljenje u principu nista ne znaci, ali onako sa strane gledajuci, bila bi stvar opce kulture kad vec dijelite tudju pamet da se zahvalite autoru istog, osobito zbog cinjenice da ga niko nije pitao moze li to objaviti ( jeste da je to neka prastara verzija ali nema veze).
Mozete me slobodno popljuvati zbog mog stava, samo bih napomenuo stvar o kojoj smo pricali prije vise od godinu dana: pazite sta pozelite.
Sto vise ljudi bude imalo tu i slicne stvarcice nalazit ce se sve manje listi, a i one koje nadjete ce trajati sve krace.
Ovim pristupom samo pomazete vlasnicima panela da cim prije zakrpaju rupe tako da ce tih stvari posljedicno biti sve manje.
Sad vidi cuda, opet ce zbog tog pristupa na golu ostati oni kojima to najvise treba, jbg. :(
No kako rekoh, slobodno nastavite i slobodno popljujte moj stav, nema veze.

Druze, u tebe vazda ista prica , daj da ja imam , a drugi neka mole pa cu im ja dati.
Jesi se ti zahvalio silnim autorima raznih alata koje si pokupio ispod tezge ili sa tezge sa neta?

Jesi napisao hvala Sahbazu za player?
Jesi napisao hvala Kiddacu za Checkere?
Jesi napisao hvala Zamanu za njegove alate?


itd itd ...

Bezveze ti je prica, vrlo si promisljen lik ali to je legitimno , tamo recimo na SF si stalno ucestvovao u raspravama i pomagao ljudima na javne upite , a ovdje si to radio vrlo rijetko. Jasno je da ti je bio motiv da udjes u VIP , a ne bas da pomazes i to je ok , ali nemoj da solis onda pamet ljudima kako je ok da ti imas sve , a da se obicni smrtnici trebaju klanjati nekom što su došli do nekog tamo trećerazrednog skenera.

Ima ovdje ljudi koji nisu ni u kakvim vipovima ,totalni anonimusi , a veci su strucnjaci od 99 % njih u bilo kojem Vipu i imaju i mogu sve sto se trenutno moze u iptv tehnologiji. ;)
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@kljuki znaci to je tvoje privatno misljenje, sa kojim se ja ne slazem, a reci mi, molim te, kakvo je tvoje misljenje povodom ovakve izjave doticnog vip-a (clan si istog, ali ne moras da se slazes sa tim)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Niti jedan od alata koji spominjes ne koristim, niti sam po bilo kom osnovu trazio da me neko primi u bilo koji vip.
Sasvim slucajno, sve sto znam o iptv sam skuzio sam, sad dal' ti to vjerujes ili ne iskreno me ne dodiruje.
A to da li sam skrt i sebican ostavit cu za raspravu, neki moji kolege van tih vip sekcija vjerovatno imaju malo drugacije misljenje od tvog, al' jbg, svako moze misliti sta hoce.
Автоматски споено мислење:

Obzirom da sam ocito peder i dvolican po misljenju nekih mojih cijenjenih kolega zaboravite da sam ikad ucestvovao u bilo kakvoj raspravi ovdje i zanemarite moje stavove, ok.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Niti jedan od alata koji spominjes ne koristim, niti sam po bilo kom osnovu trazio da me neko primi u bilo koji vip.
Sasvim slucajno, sve sto znam o iptv sam skuzio sam, sad dal' ti to vjerujes ili ne iskreno me ne dodiruje.
A to da li sam skrt i sebican ostavit cu za raspravu, neki moji kolege van tih vip sekcija vjerovatno imaju malo drugacije misljenje od tvog, al' jbg, svako moze misliti sta hoce.
Nema veze koristis li ili ne koristis , bar si ga probao .. ne koristim ni ja SF vip player al ga imam instaliranog jer je ostao tu kad sam ga testirao.
Nema niko licencu za koristenje bilo kojega alata , ako ima neka pokaze da ju je otkupio i zasto bi onda neko imao vece pravo na koristenje nekog alata od bilo koga drugog.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
Не сакам да Ви се мешам во расправата ама @kljuki е закон човек.
Знање и имање е релативна работа.
Најбитно е каков си како човек.(y)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
kako je krenulo objavicemo i sve servere koje imamo,javno postaviti 10-15 mac skenera sa konfigom i jos svasta nesto.......ili pogasiti bar nase skenere....trenutno razgovaramo o tome sta ciniti.....

kako god uradjeno bude mi cemo najmanje biti pogodjeni time jer smo se preorjentisali vec na legalne operatere,i ako bude kakvih izmena kod piratskih nazovi provajdera opet mi cemo biti medju prvima koji ce to provaliti......

Pa vidis da se tu radi o paćeniku koji se ufurao da je u nekoj tajnoj masonskoj loži gdje spremaju planove kako da izmijene svijet i da napakoste narodu.
Jebote život , znači ako neko još ima hljeba da jede idemo mu oteti to pa ćemo mu davati mrvice.
Ja tako vidim ovaj post !
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa vidis da se tu radi o paćeniku koji se ufurao da je u nekoj tajnoj masonskoj loži gdje spremaju planove kako da izmijene svijet i da napakoste narodu.
Jebote život , znači ako neko još ima hljeba da jede idemo mu oteti to pa ćemo mu davati mrvice.
Ja tako vidim ovaj post !
prvi deo i da razumem, ali drugi ..... ne treba ti to, ako si najveci, ;) ali samo ako :D
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Pa vidis da se tu radi o paćeniku koji se ufurao da je u nekoj tajnoj masonskoj loži gdje spremaju planove kako da izmijene svijet i da napakoste narodu.
Jebote život , znači ako neko još ima hljeba da jede idemo mu oteti to pa ćemo mu davati mrvice.
Ja tako vidim ovaj post !
Ono moze izjaviti samo neko ko ne vidi dalje od nosa i koji misli da su oni jedini na ovoj planeti koji se bave kradjom. :)
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Strašni su momci iz ove priče
dadoxy
Starbucks1(zajeban i često šeret, al stalno ga ima
Olbih
Ali apsolutno pogrešna konfrontacija, kljuki je divan momak, možda malo lažno skroman
verujem da pomaže, meni je moj Almir dao sve što ima IPTV ,i sad sam ja tu naj stručniji, ali sam skroman po prirodi:pos:,a i star sam,pa što god mi se reče ja sutra zaboravim,ova kajgana i služi za priču, nema ovo nigde.
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
@lemi ja da sam član tog vipa prvi bi dao prijedlog da se taj fasista nabije nogom u guzicu odmah pa da mi je otac rodjeni.. zamisi da takvom liku das da odlucuje o svjetskoj globalnoj politici pa da kaze , ajmo malo ove bunare po Africi porusit imamo mi vode dovoljno ?

ima tamo odlicnih ljudi , moja iskustva sa Bokijem, šotom pa i losmijem su fenomenalna ...ostale manje vise ne znam..
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@lemi ja da sam član tog vipa prvi bi dao prijedlog da se taj fasista nabije nogom u guzicu odmah pa da mi je otac rodjeni.. zamisi da takvom liku das da odlucuje o svjetskoj globalnoj politici pa da kaze , ajmo malo ove bunare po Africi porusit imamo mi vode dovoljno ?

ima tamo odlicnih ljudi , moja iskustva sa Bokijem, šotom pa i losmijem su fenomenalna ...ostale manje vise ne znam..
pa to je boki napisao
 

Kajgana Shop

На врв Bottom