Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
@crvena kobra
Ovo stvarno nema smisla! Podelio si preko sto skenera ljudima, kad ono skener ti je jako spor i ne nalazi ništa!
Kad deliš moraš ljudima dati skener koji ubada svaki drugi-treći MAC i to da završi skeniranje za 15 minuta i da nalazi isključivo višekonekcijske liste!!!
Nisi fer uopšte!:);)
ee takav skener koji ubada te vise/konekcijske, moze da se nabavi jedino na zelandu, kazu imaju i neki tajlandjani nesto slicno... :) :)
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
A zasta da budu zahvalni?Za svoju naivnost i neupucenost? :) Uopste nije fer ovako postupati sa ljudima.To je moje licno misljenje.OK,malo se nasaliti pa na vrijeme prekinuti salu,ali ovo je vec nesto drugo.Niko nije to zasluzio.
PS
Ja to samo malo naglas razmisljam.Izvinjavam se!
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ee takav skener koji ubada te vise/konekcijske, moze da se nabavi jedino na zelandu, kazu imaju i neki tajlandjani nesto slicno... :) :)

u mene je tajlandski i mogu ti reci da su ljudi dobro odradili posao , evo maloprije jedna puce samo 99 konekcija, a samo jedan covjek gleda ...


 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
A zasta da budu zahvalni?Za svoju naivnost i neupucenost? :) Uopste nije fer ovako postupati sa ljudima.To je moje licno misljenje.OK,malo se nasaliti pa na vrijeme prekinuti salu,ali ovo je vec nesto drugo.Niko nije to zasluzio.
PS
Ja to samo malo naglas razmisljam.Izvinjavam se!
Prijatelju,koliko si ti tražio skenere i molio od drugih i nisi ih dobio dok nisi sam zagrejao stolicu i savladao materiju?! Danas ljudi dobiju sve na tacni pa im ne odgovara! Ovom je skener brz,drugom je spor, trećem ne pogađa šta je on hteo itd... Tebi to nije nezahvalno?! Izvini onda...
Činjenica je da je čovek poslao skener većini koji su tražili i činjenica je da radi posao...A ako si mislio na to kome i gde idu liste, u to ne ulazim, to je sasvim druga tema...Ja ono što sam napisao tiče se priče o samom skeneru i iza toga stojim...Ljudi su nezahvalni,bezobrazni i lenji!
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2019
Мислења
132
Поени од реакции
218
@crvena kobra
Ovo stvarno nema smisla! Podelio si preko sto skenera ljudima, kad ono skener ti je jako spor i ne nalazi ništa!
Kad deliš moraš ljudima dati skener koji ubada svaki drugi-treći MAC i to da završi skeniranje za 15 minuta i da nalazi isključivo višekonekcijske liste!!!
Nisi fer uopšte!:);)
Ja nisam nezahvalan jer sam se coveku lepo zahvalio sto mi je poslao skener samo sam pitao za pomoc ako je neko raspolozen da pomogne, a ti ocigledno nisi jer si ironican, jer ako napravim combo do 50 validnih mac i on ne nadje ni jedan onda ocigledno negde postoji problem.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
A zasta da budu zahvalni?Za svoju naivnost i neupucenost? :) Uopste nije fer ovako postupati sa ljudima.To je moje licno misljenje.OK,malo se nasaliti pa na vrijeme prekinuti salu,ali ovo je vec nesto drugo.Niko nije to zasluzio.
PS
Ja to samo malo naglas razmisljam.Izvinjavam se!

Ti si empatican , senzibilan i dobar lik. Cijenim to ;)
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ja nisam nezahvalan jer sam se coveku lepo zahvalio sto mi je poslao skener samo sam pitao za pomoc ako je neko raspolozen da pomogne, a ti ocigledno nisi jer si ironican, jer ako napravim combo do 50 validnih mac i on ne nadje ni jedan onda ocigledno negde postoji problem.
Eto,imaš 50 validnih MAC-ova,ne treba ti skener...
Автоматски споено мислење:

Da, zaboravio sam da pitam...
Xeonn vam je skoro podelio skener, EMD takodje, i još neki ljudi...jel i njihovi skeneri ne valjaju?
 
Последно уредено:
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Ja nisam nezahvalan jer sam se coveku lepo zahvalio sto mi je poslao skener samo sam pitao za pomoc ako je neko raspolozen da pomogne, a ti ocigledno nisi jer si ironican, jer ako napravim combo do 50 validnih mac i on ne nadje ni jedan onda ocigledno negde postoji problem.
Ja sam sa stormom, i configom u komentaru ovog videa polovio dosta maceva s ne toliko zaštićenih servera
Makar ovaj koji je dao crveni, opet nadje neke druge maceve koje storm ne nadje...
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
132
Поени од реакции
218
Ja sam sa stormom, i configom u komentaru ovog videa polovio dosta maceva s ne toliko zaštićenih servera
Makar ovaj koji je dao crveni, opet nadje neke druge maceve koje storm ne nadje...
Hvala druze na odgovoru i nadam se da cu sa stormom da imam vise srece.
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
@crvena kobra
Ovo stvarno nema smisla! Podelio si preko sto skenera ljudima, kad ono skener ti je jako spor i ne nalazi ništa!
Kad deliš moraš ljudima dati skener koji ubada svaki drugi-treći MAC i to da završi skeniranje za 15 minuta i da nalazi isključivo višekonekcijske liste!!!
Nisi fer uopšte!:);)
Hahaha Boze me sacuvaj, stvarno covjek ne zna kako da se ponasa ovdje a da ga ne prozivaju odmah, ja znam skenirati sa OB i pravio sam par configa i u odnosu na njega gdje je cpm 500+ cini mi se sporiji, nisam imao jos vremena da pogledam jel moze da se ubrza nekako! Al opet sam zahvalan, neko ni to nebi poslao! Mozda si stekao dojam da nemam nista za sken, niti znam bilo sta vezano za skeniranje, onda bi bio besmislen moj komentar!

Al takav komentar tvoj za mene je provokacija cista, i od tog komentara je krenulo jos par slicnih na moj racun! Da te pitam onda da se tako ponasamo svi ili da pisemo na kulturan nacin???
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom