Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
SRETNA NOVA 2021 SVIMA OD ĐEVĐELIJE DO TRIGLAVA + DIJASPORA... ŽIVI MI I ZDRAVI BILI
Автоматски споено мислење:

Bosna i Hercegovina danas je izgubila osam mladih osoba. Težak dan, najgori mogući početak nove godine!

Žana Pavković - Filozofski fakultet
Stipe Pavković - Fakultet strojarstva, računarstva i elektrotehnike
Ivan Miličević - Fakultet strojarstva, računarstva i elektrotehnike
Stjepan Jukić - Fakultet prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti
Mia Soldo - Pravni fakultet
Stipe Romić
Mirela Rezo
Marija Pavković
Zaista tezak dan, sucut obiteljima
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Preživjet ću ja jer moram,
Ali će ostati brazda na duši.
Podsjetnik da život je kratak
Da sve se na kraju uruši.

Preživjet ću ja ljubavi
Ovo ne može potrajati dugo.
Ja moram nositi nadu
Ne preostaje mi ništa drugo.

Preživjet ću ja vječnost
Za kraj želim biti spreman.
Svaki je čovjek - čovjek
U isto vrijeme i neman!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Marko, al zaista kako te nije stid, @djemo stavlja popis djece koja su poginula i ti odmah zatim stavljas malo muzike, imali granice tvome idiotizmu, brisi mi acount odavde majku ti jebem kurvanjsku, smece neljudsko, dabogda ti u kuci sviralo malo muzike istim povodom, IDIOTE
Автоматски споено мислење:

Molim sve clanove foruma da prijave ovo sve administraciji, sta on ovde radi, ja se necu vise ovde pojavljivati, al za dobro svih clanova prijavite ovo smece od admina, ispricavam se svima na ovim losim rijecima al ovo je jace bilo od moga razuma, hvala svima i pozz
Zasto pravite od muhe slona.... Siguran sam da nije mislio ništa loše... Sta je vama samo tražite razlog za svađu.. Meni je baš ok marko.. Konaćno netko tko vodi raćuna o forumu... Toliko
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Marko, al zaista kako te nije stid, @djemo stavlja popis djece koja su poginula i ti odmah zatim stavljas malo muzike, imali granice tvome idiotizmu, brisi mi acount odavde majku ti jebem kurvanjsku, smece neljudsko, dabogda ti u kuci sviralo malo muzike istim povodom, IDIOTE
Автоматски споено мислење:

Molim sve clanove foruma da prijave ovo sve administraciji, sta on ovde radi, ja se necu vise ovde pojavljivati, al za dobro svih clanova prijavite ovo smece od admina, ispricavam se svima na ovim losim rijecima al ovo je jace bilo od moga razuma, hvala svima i pozz
Sta pricas ti bre Vecu glupost nisam procitao po forumima
Ti treba da se obrises od svih foruma.Marko mozda nije ni video sta je djemo objavio
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
На никој не мислам да му се оправдувам.
Јас не објавив јутуб линк со музика!!!!
Пуштив m3u листа, со неколку канали, која што некаде е јавна, и не е оптеретена, и затоа не е во зип формат!!!!!
Од мене толку.......

Сочуство до најблиските, од оваа трагична несреќа... ((
 

Kajgana Shop

На врв Bottom