Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Ne znam zasto imas potrebu da vredjas, da li treba neko tebe da pita o cemu i sta da diskutuje ovde...
uzas zivi u ovome si 100 godina i kurcis sa tamo nekom ljevom visekonekcijskom listom sta reci
Гледам дека на ја разбравте поентата од мојот пост затоа што е напишан на македонски.
Ако не разбирате тоа е ваш проблем, а кога не го разбирате јазикот немојте да ме цитирате.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Aj da objasnim i na srpskom.
Poenta mog posta je bila da se vise ne slika i govori o portala bitkanakeretvi.
Sto se vise slika i objavljuju podatci kao port i channelId, to ce vlasnik sto pre pozatvarati rupe. Vec je puno toga pozatvoreno.

Neko je protumacio kao da sam ja sve vas nazvao budalama i da se kurcim. E pa jbg, sta reci.

Jedina je moja krivica sto sam clan serbianforuma i sve sto ovde napisem je docekano na noz.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
jbm. mater, ja bih vas sve okupio (vas, sto stalno kenjate o nacijama i veri), dao vam oruzje i bojevu municiju, (sto rece Nikola) da se svi medjusobno poubijate (pricate nesto o politicarima, a gori ste od njih)
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Aj da objasnim i na srpskom.
Poenta mog posta je bila da se vise ne slika i govori o portala bitkanakeretvi.
Sto se vise slika i objavljuju podatci kao port i channelId, to ce vlasnik sto pre pozatvarati rupe. Vec je puno toga pozatvoreno.

Neko je protumacio kao da sam ja sve vas nazvao budalama i da se kurcim. E pa jbg, sta reci.

Jedina je moja krivica sto sam clan serbianforuma i sve sto ovde napisem je docekano na noz.
Saskon, mislim da vecina ljudi te razumije sta si htio reci i to je za pohvalu, a ovi drugi, to je njihov problem za njih je ionako sve krivo
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
uzas zivi u ovome si 100 godina i kurcis sa tamo nekom ljevom visekonekcijskom listom sta reci
Stvarno ste zamorni ostavite covjeka,raspizdili se sa bitkom i sa pravom je reagirao_On se barem kurci sa slikom,a ti stari sa svojim znanjem mozes jedino yutube ovdje postavljat,jer znanja nemas.
Автоматски споено мислење:

Aj da objasnim i na srpskom.
Poenta mog posta je bila da se vise ne slika i govori o portala bitkanakeretvi.
Sto se vise slika i objavljuju podatci kao port i channelId, to ce vlasnik sto pre pozatvarati rupe. Vec je puno toga pozatvoreno.

Neko je protumacio kao da sam ja sve vas nazvao budalama i da se kurcim. E pa jbg, sta reci.

Jedina je moja krivica sto sam clan serbianforuma i sve sto ovde napisem je docekano na noz.
Mislim da neki Sota prvi slikao bitku ako se ne varam,neznam gdje deluje.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Mislim da neki Sota prvi slikao bitku ako se ne varam,neznam gdje deluje.
Momentalno na kajgani ... gledam malo Pm ;) jedna Pm od mnogih sto slao coeku 3 liste sa Exyu
24 октомври 2019 ... onomad kad sam slao u Notepad zapisao kome sam i sta poslao po imenima clanova sa kajgane ... nasao u/p i poslao ponovo sa mac liste i sve 3 jos rade ... produzene i do 07.2021 ;)

Pozdrav
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Momentalno na kajgani ... gledam malo Pm ;) jedna Pm od mnogih sto slao coeku 3 liste sa Exyu
24 октомври 2019 ... onomad kad sam slao u Notepad zapisao kome sam i sta poslao po imenima clanova sa kajgane ... nasao u/p i poslao ponovo sa mac liste i sve 3 jos rade ... produzene i do 07.2021 ;)

Pozdrav
Nemas se potrebe ovdje meni pravdat.Ja te ne poznam kako i nikog ovdje tako braco nadi si drugdje zrtvu.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Nemas se potrebe ovdje meni pravdat.Ja te ne poznam kako i nikog ovdje tako braco nadi si drugdje zrtvu.
Sto bi se ja tebi pravdao ? spomenuo ti mene ne ja tebe ... a sto se tice poznavanja i ne treba da me poznajes ... tako je bolje i za mene i za tebe ....
Sta si ti braco pao sa marsa pa imamo mi tv svi doma.Netrebaju nama slikice tv.Neki strasan tip majko mila.
Nije poenta Tv ko razumije shvatit ce .....
Samim tim sto me ne poznajes ne treba da citiras niti komentarises moj post ... toliko...
Pozdrav
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Sto bi se ja tebi pravdao ? spomenuo ti mene ne ja tebe ... a sto se tice poznavanja i ne treba da me poznajes ... tako je bolje i za mene i za tebe ....

Nije poenta Tv ko razumije shvatit ce .....
Samim tim sto me ne poznajes ne treba da citiras niti komentarises moj post ... toliko...
Pozdrav
Po ovom postu sam skuzio da si izgubljen u vremenu i prostoru.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom