Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Vjeruj da sam očekivao ovako nešto od tebe
Автоматски споено мислење:


Znam da ovdje ima ljudi koji hoće pomoći,pa od takvih očekujem pomoć.
Si trazio neki dan skener i si dobio il nisi.
Ovo je sala na pola a pola je istina.
Prvo dobis skener onda me javno napadas.Sledeci put sta ce bit.
Ti izgleda ne pamtis bas.
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
"Glavni junak jedne knjige" otiso je da se zali ;)
Tu sam ja,nisam djelio šakom ni kapom,niti javno.Podjelio sam za 4-5 ljudi na PM,a isto sam tih tvoji stotinjak macova mogao postaviti javno na drugim forumima ali nisam takav čovjek.A to što sam dobio ban tu tvoju bitku nisam ni gledao,tako da me puno i ne zanima.Nek si ti meni živ i zdrav!
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Tu sam ja,nisam djelio šakom ni kapom,niti javno.Podjelio sam za 4-5 ljudi na PM,a isto sam tih tvoji stotinjak macova mogao postaviti javno na drugim forumima ali nisam takav čovjek.A to što sam dobio ban tu tvoju bitku nisam ni gledao,tako da me puno i ne zanima.Nek si ti meni živ i zdrav!
Ocito je drug,da me sa nekim mijenjas:) Niti znam o kakvim stotinjak macova pricas a pogotovo ne znam kakav ban i kakav forum:) I kakvu "moju" bitku:ROFLMAO:
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Tu sam ja,nisam djelio šakom ni kapom,niti javno.Podjelio sam za 4-5 ljudi na PM,a isto sam tih tvoji stotinjak macova mogao postaviti javno na drugim forumima ali nisam takav čovjek.A to što sam dobio ban tu tvoju bitku nisam ni gledao,tako da me puno i ne zanima.Nek si ti meni živ i zdrav!
@ivperisb jesi li ti siguran da citiras pravu osobu...ja da imam makove od bitke je moj zivotni san ;)
Автоматски споено мислење:

Ocito je drug,da me sa nekim mijenjas:) Niti znam o kakvim stotinjak macova pricas a pogotovo ne znam kakav ban i kakav forum:) I kakvu "moju" bitku:ROFLMAO:
desava se ponekad da "polupamo loncice" zar ne. Malo sale nemoze da naskodi
Автоматски споено мислење:

Da li neko zna da li se na nekom nasem serveru moze pogledati Traffic iz 2000 u Vod sekciji?
 
Последно уредено:
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
@ivperisb jesi li ti siguran da citiras pravu osobu...ja da imam makove od bitke je moj zivotni san ;)
Автоматски споено мислење:


desava se ponekad da "polupamo loncice" zar ne. Malo sale nemoze da naskodi
Автоматски споено мислење:

Da li neko zna da li se na nekom nasem serveru moze pogledati Traffic iz 2000 u Vod sekciji?
evo upravo sad gledam bitku,i nije toliko loša
 

Kajgana Shop

На врв Bottom