Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 април 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
[QUOTE = "Van Damme, pošta: 9180621, član: 139076"]
Pozdrav, ima li neko iskustva s auto-radiom s ovih radija sada kad se prodaju na FB grupama ... ako ste primijetili. To su 7 "(inčni) radio uređaji, tj. Set s multimedijom, video zapisima, radiom, muzičkim formatom MP3, MP4, MP5 itd. Ako neko ima iskustva, zamolit ću vas da podijeli. Hvala:)
[/ CITAT]
https://www.aliexpress.com/item/4000676864589.html?spm=a2g0o.best.more.23.11292c25LOlB9P&scm=1007.17258.197049.0&scm_id=1007.17258.197049.0&scm-url=1007.17258v70 ab65-90c82c11a9c8
sta te interesuje u vezi ovih radia
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Ma kakvi, taj ti nista i ne pronalazi, ne gubite vrijeme na to, cista glupost
Ma znam ja tebe ti si prva liga.
Ovi sa serbianforuma samo se hvale, te imaju neke programcice:
500.png
Te svoj epg, logo kanala, svoj stalker_portal, svoj panel, svoje neke bezveze skenere:
500.png

Neke svoje skripturine, Orion, Radijus Vektor ...


Sta im to vredi kad si ti najbolji .... u pljuvanju.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
lako, skener ima ugradjenu skriptu koja salje sve nadjeno na SF server .....
Ti to hoces reci da nam je covjek namjerno podvalio scener, da vi sa SF imate sta gledati, smijesno al cekat cemo reakciju gospodina koji je to podijelio!
Автоматски споено мислење:

Ma znam ja tebe ti si prva liga.
Ovi sa serbianforuma samo se hvale, te imaju neke programcice:
Прегледај го приврзокот 278149

Te svoj epg, logo kanala, svoj stalker_portal, svoj panel, svoje neke bezveze skenere:
Прегледај го приврзокот 278150

Neke svoje skripturine, Orion, Radijus Vektor ...


Sta im to vredi kad si ti najbolji .... u pljuvanju.
O kakvom pljuvanju pricas druze, loncici jos stoje nepolupani, al vidim da se trudis da ih polupas
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Moćno izgleda prvi put vidim tako nesto..univerzalni?
Daj brate ne pitam sta kosta ,makar radio i dva dana samo jednom da ga pokrenem;):D
Univerzalac da , sam prepozna vrstu platforme tj.server i odmah napravi ispis/skriptu za njega. Nema cijenu , narucio ja kod Vijetnamaca da mi naprave da budem kralj iptv-ija. :D
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Univerzalac da , sam prepozna vrstu platforme tj.server i odmah napravi ispis/skriptu za njega. Nema cijenu , narucio ja kod Vijetnamaca da mi naprave da budem kralj iptv-ija. :D
Mog'o si kod kineza duplo jeftinije proc:icon_mrgr:
PS
Upravo je moja linux masina zavrsila "compile" slican program...Daj taj svoj server da vidim hoce li napraviti ispravnu skriptu :)
 
Последно уредено:
Член од
18 декември 2020
Мислења
144
Поени од реакции
92
Здраво, дали некој има искуство со радио за во кола од овие радија сега што ги продаваат по ФБ групите ... ако сте забележале. Тие се 7" (инчи) радија, т.е комплет со Мултимедија , видео, радио , музички формат MP3, MP4, MP5 и сл. Доколку некој има искуство ке ве замолам да сподели. Конкретно за моделот на сликата. Фала :)
 

Attachments

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Ma ja to formalno(lepo zvuci) malo da ga smeksam ;) :DBice dace on malo tvrdi pazar;)
od toga ni koronu ne mozes dobiti, kamo konfigurator ... :)
Автоматски споено мислење:

Ti to hoces reci da nam je covjek namjerno podvalio scener, da vi sa SF imate sta gledati, smijesno al cekat cemo reakciju gospodina koji je to podijelio!
Автоматски споено мислење:


O kakvom pljuvanju pricas druze, loncici jos stoje nepolupani, al vidim da se trudis da ih polupas
mene ima i na sf/u i kod vijetnamaca, turaka, arapa i svuda, znaci ne pripadam ni jednoj odredjenoj grupi ili klanu ..... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom