Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Meni to isto radi. Imam procesor i7, 8RAM, win 10 64 i diže mi procesor na 80% čim ga otvorim. ventilator izbacuje toliko topline, da bih mogao mokru kosu sušiti umjesto fena ;)
e sad se ustabilio, samo brzo treba da ubacim portal i MAC, dok to radim stoji na 80%, ali posle conect-a i kad otvorim kanal radi normalno , hoće da zabaguje pa onda vrti, dok ga ne restartujem, ali videt će mo.(pošto ne znam šta je, izbrisao sam post, koji si Ti video)
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.434
Na SF nema prikaz serija, externi titl, biranje audio titl itd... Nego kako na ovom 6.0 ubaciti ekran tj rezoluciju uklopiti izlazi mi slika zumirana. Ili je ovo vezao na vlc plejer vrlo cudno, vratim na 4.0 slika normalno u ekranu.
Kako mislis nema? Ima svega toga sto si nabrojao na desni klik kad otvoris listu. I dodatno kod stranih filmova koji nemaju prevod, tools→subtitles downloader:
Taj turski plejer je pun bugova.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.434
Bez potrebe se zamaras drug :) Doticni ne nalazi za potrebno ni onog cikicu sa podignutim palcem da posalje:)
Idi na bugarski forum i vidi kako se ponasaju. Puni su nacionalizma, sad svako taj termin definise kako mu odgovara kao patriotizam recimo.
Razlika je kad ih citas (bugari) njihovi komentari su na granici izmedu sovinizma i nacizma.
To je jedina drzava u svetu koja nema nacionalne manjine, cak su i cigani bugari ili cist nacizam.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Idi na bugarski forum i vidi kako se ponasaju. Puni su nacionalizma, sad svako taj termin definise kako mu odgovara kao patriotizam recimo.
Razlika je kad ih citas (bugari) njihovi komentari su na granici izmedu sovinizma i nacizma.
To je jedina drzava u svetu koja nema nacionalne manjine, cak su i cigani bugari ili cist nacizam.
Nisam htio tako duboko da zalazim...Samo kazem da ovakvim,nezahvalnim tipovima,ne treba nista davat. :)
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Bez potrebe se zamaras drug :) Doticni ne nalazi za potrebno ni onog cikicu sa podignutim palcem da posalje:)
Hvala druže na informaciji...Znaš kako,ja praktikujem da prvi put pošaljem a ako nema ni “čikice sa palcem”,odmah putuju na ignore...Pun ih je inbox...Ali,hvala svakako,imaću u vidu!
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Ko ima universal config openbullet sto radi molim na pm molim
Pridruzujem se zeljama ali bojim se da ce biti komentara u stilu "I tata bi Sinko" :cool:
Автоматски споено мислење:

progtv pro, stbemu pro.
Автоматски споено мислење:


Na SF nema prikaz serija, externi titl, biranje audio titl itd... Nego kako na ovom 6.0 ubaciti ekran tj rezoluciju uklopiti izlazi mi slika zumirana. Ili je ovo vezao na vlc plejer vrlo cudno, vratim na 4.0 slika normalno u ekranu.
Pogledaj najnoviji update za SF player kad su serije u pitanju.
Skidam kapu tom decku koji toliko svog slobodnog vremena koristi za dobrobit svih nas u iptv svijetu.
Svaka cast i naklon do zemlje SaleDobri :cool:
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Ne radi preko mac -> serije na SFVip player, jednostavno samo na m3u listama a to je minus tog plejera.
Ovaj od sahbaz radi ali meni je tu neki problem sa zoom ne prikazuje sliku korektno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom