Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 август 2017
Мислења
158
Поени од реакции
133
Stare dream-ve i te kartice koji idu na pc stara tehnologija, kako sky-de sada od pred 2 godine ili vishe ne secham se prebacili su se na 64 bit kluch koji otvara kanal, zato dobija se kartica na dream ili pc karticu ali poshto ovi otvaraju do 32bit kljucheve nije u stanju da otvori taj novi kljuch koji ima sad sky-de. Zato sam postavio ono pitanje dali postoi dream 2 u 1 dakle satelitska i plus neki stalker. Mislim da mora se nachi.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Praznici su vreme za porodicu i zabavu, a SBB je tu da zajedno sa vama pokrene novogodišnju TV čaroliju.

Zato nastavljamo našu prazničnu tradiciju i od 10. decembra do 15. januara, otključavamo dodatne kanale i Video klub sa preko 18.000 atraktivnih naslova, a kanale i sadržaj HBO Premium paketa možete da aktivirate putem portala ili aplikacije Moj SBB. Uz HBO Premium paket uživajte u HBO i Cinemax kanalima, kao i HBO GO i HBO OD uslugama.

Za sve Premium korisnike, u okviru SBB Video kluba pripremili smo specijalno iznenađenje – katalog „Naš poklon“ sa 10 atraktivnih filmova različitih žanrova.

Svi dodatni TV kanali biće otvoreni automatski, osim kanala iz Zadruga paketa.

Praznici su uz SBB. Najlepše je kod kuće.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
koji je po vama najbolji player za android tv box, koji otvara i stalker portale (mac liste) i m3u liste
 
Член од
22 февруари 2015
Мислења
20
Поени од реакции
6
Pozdrav svima , da nema ko mozda da mi proslijedi listu sa balkanskim kanalima, nije bitno koja jedino ako moze da nije s jednom konekcijom da mi ne steka na tv . Hvala
 
Член од
30 април 2017
Мислења
31
Поени од реакции
50
Stare dream-ve i te kartice koji idu na pc stara tehnologija, kako sky-de sada od pred 2 godine ili vishe ne secham se prebacili su se na 64 bit kluch koji otvara kanal, zato dobija se kartica na dream ili pc karticu ali poshto ovi otvaraju do 32bit kljucheve nije u stanju da otvori taj novi kljuch koji ima sad sky-de. Zato sam postavio ono pitanje dali postoi dream 2 u 1 dakle satelitska i plus neki stalker. Mislim da mora se nachi.
ti tražiš satelitski prijemnik na kojem radi stalker ili tražiš stalker plugin za enigmu 2 (dreambox itd)?
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
pocetnici bi trebalo da razlikuju ovo
(bez ikakve uvrede)

android smart tv
android tv box (sa njim bilo koji tv, postaje smart tv)
android phone
smart tv
pc
satellite receiver

i da znaju sta su to android APK,
kao i mac i m3u liste, kada postavljaju pitanja,
svima bi nam onda bilo lakse,
da shvatimo neke stvari, i objasnimo ponesto (y)
Sreca nisam pocetnik.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom