Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
Drhti srce, klizne među prste
Sa dvi strane, ma smo iste vrste.
Lipo mi je, groznica me trese
Lipo kad me tebi put odnese.

Meni jubav i rič je i dilo
Meni jubav duša je i tilo
Meni jubav srića je i tuga
Sa dvi strane juga...

Grizem usne od želje ih vlažim
Ljubim tvoje, za sebe ih tražim.
Lipo mi je, lipše nebi moga.
Svaki čovik traži sebi svoga!

Meni jubav zavit je i vira
Mene jubav ka i vitar tira.
Srest ćemo se na po puta duga
Sa dvi strane juga...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
Vagabundo,dali ti uopçe spavas?-Pozdrav!!! ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sinoc sam malo gledao onaj forum i skuzio da si ti admin, morat cu se registrovati aBd
Ne vidim otvaranja istih foruma,ubiti 100 i nesto ljudi prati to i vecina ih je na tim forumima.Sad da ima clanova koji mogu na 5 foruma kvalitetno djelovat ne vjerujem.SF,i pozitivaiptv su forumi koji imaju najacu bazu clanova po znanju ostalo je sve sporadicno isto ko i stranke politicke kad se pojedinci zbog svog ega odvoje i krenu samostalo.Jedino je zalosno sta ti koji odose ponesu puno vrecu znanja pa se lako bahate.
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Ne vidim otvaranja istih foruma,ubiti 100 i nesto ljudi prati to i vecina ih je na tim forumima.Sad da ima clanova koji mogu na 5 foruma kvalitetno djelovat ne vjerujem.SF,i pozitivaiptv su forumi koji imaju najacu bazu clanova po znanju ostalo je sve sporadicno isto ko i stranke politicke kad se pojedinci zbog svog ega odvoje i krenu samostalo.Jedino je zalosno sta ti koji odose ponesu puno vrecu znanja pa se lako bahate.
Ajbg i ja sam tebe naućio sve sto znaš pa sada imaš forum a ja šutim.. Ali meni je bitno sta ja znam a ne sta drugi misle da znam... Zato nemoj ljudima tako... Jer i sam znas da na tom forumu nitko nije naućio ništa bitno.. To se radi preko skajpa kako sam i ja tebe ućio... Pozdrav.. Zelim sve najbolje..
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Ne vidim otvaranja istih foruma,ubiti 100 i nesto ljudi prati to i vecina ih je na tim forumima.Sad da ima clanova koji mogu na 5 foruma kvalitetno djelovat ne vjerujem.SF,i pozitivaiptv su forumi koji imaju najacu bazu clanova po znanju ostalo je sve sporadicno isto ko i stranke politicke kad se pojedinci zbog svog ega odvoje i krenu samostalo.Jedino je zalosno sta ti koji odose ponesu puno vrecu znanja pa se lako bahate.
SF tu si u pravu.Svaka čast pojedincima na tvom forumu ,ti nisi medju njima.A sa tvog foruma se nema šta ponjeti.A to znaš ti najbolje da je tako.Dux ti je sve reko u par reči.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom