Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
A zasto se nemoze projavit ili ti registrirat na forumu
Pa verovatno su administratori doneli takvu odluku jer su ljudi uzimali liste sa tog foruma pa ih na nekim drugim javno objavljivali. Naravno da ce onda da ga zakljucaju i primaju samo ljude od poverenja ili na neciju preporuku. Treba ih razumeti u neku ruku,ipak se trude i ulazu u taj forum,a neko to sve unistava ni sam ne zna zbog cega to radi. I onda se desavaju ovakve stvari da zbog par takivih ispasta velika vecina dobrih i postenih ljudi koji bi te liste cuvali samo za sebe
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Pa verovatno su administratori doneli takvu odluku jer su ljudi uzimali liste sa tog foruma pa ih na nekim drugim javno objavljivali. Naravno da ce onda da ga zakljucaju i primaju samo ljude od poverenja ili na neciju preporuku. Treba ih razumeti u neku ruku,ipak se trude i ulazu u taj forum,a neko to sve unistava ni sam ne zna zbog cega to radi. I onda se desavaju ovakve stvari da zbog par takivih ispasta velika vecina dobrih i postenih ljudi koji bi te liste cuvali samo za sebe
To je forumotion (free soft). Pravi forum je recimo kajgana, koristi XenForo to ti je forumska skipta koja nije besplatna. Podignut forum preko te skripte na server koji nije besplatan.
Forumotion, kada bi nekoliko stotina clanova usli, forum poceo bi da stuca i pao bi.
Zbog toga je taj forum zatvorenog tipa. Inace ako niste znali vlasnik forumotiuma je isti vlasnik serbianforuma. Ali ako moze besplatno sto da ne bi.
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
To je forumotion (free soft). Pravi forum je recimo kajgana, koristi XenForo to ti je forumska skipta koja nije besplatna. Podignut forum preko te skripte na server koji nije besplatan.
Forumotion, kada bi nekoliko stotina clanova usli, forum poceo bi da stuca i pao bi.
Zbog toga je taj forum zatvorenog tipa. Inace ako niste znali vlasnik forumotiuma je isti vlasnik serbianforuma. Ali ako moze besplatno sto da ne bi.
Nije u tome sustina nego u ljudima i poverenju. Ako vec dobijes dobru listu sa vise konekcija i to unistis iz samo sebi znanih razloga onda nije ni cudo sto te izbrisu sa foruma i tome slicno. Ne mislim na tebe licno nego na te sto to rade
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Napred, brisi. Znaci covek lepo pise sta je i sta su problemi na forumu i odma neko kurcenje. Sto vam ne radi obnavljanje lozinke ako niste izbrisali.
koji problemi? problema nema a sto se tice kurcenja nema ni toga bar kod mene ali si ti neki kurcevit lik izgleda.
Автоматски споено мислење:

A zasto se nemoze projavit ili ti registrirat na forumu
registracije su zatvorene moguce je samo na preporuku momentalno. A prijavljivanje sa postojecim nalogom radi bar niko nije prijavio neki problem s tim.
Автоматски споено мислење:

btw glupo mi je ovdje pisati o drugim forumima jer ovo nije mjesto za to, postoji pm pa ako imate pitanje javite se tamo.
 
Последно уредено:
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
To je forumotion (free soft). Pravi forum je recimo kajgana, koristi XenForo to ti je forumska skipta koja nije besplatna. Podignut forum preko te skripte na server koji nije besplatan.
Forumotion, kada bi nekoliko stotina clanova usli, forum poceo bi da stuca i pao bi.
Zbog toga je taj forum zatvorenog tipa. Inace ako niste znali vlasnik forumotiuma je isti vlasnik serbianforuma. Ali ako moze besplatno sto da ne bi.
pa vidi ja imam listu sto sam dobio od jednog claana sa pozitive kako se forum osnovao i ta lista uredno i danas radi, perfektno radi
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
Drustvo postoe li nekoja IPTV platforma za ovie WEBOS TV na LG koja ne se naplaka da e free .
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
imam neku c liniju za dream,trenutno nemogu probat za total ,pise da ima 091f pa ako nekom treba,nek se javi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom