Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ne radim, i ne znam ja to
Автоматски споено мислење:

Jebes tv treba se vise prcat zivot je kratak hahahaa.
a, da mi posaljes onu listu iz stalkera sto sam ti poslao ;)
Автоматски споено мислење:

Hrvatska pošta i najveći svetski internet trgovac "Amazon" sklopili partnerstvo !
Do sada su hrvatski građani svoje narudžbine sa "Amazona" dobijali direktno iz skladišta u Nemačkoj, a od sada će paketi stizati u veliki logistički centar u Velikoj Gorici, odakle će ih poštari donositi kupcima. Ovo partnerstvo moglo bi značiti jeftinije poštarine za sve hrvatske i regionalne kupce "Amazona".
 
Последно уредено:
Член од
29 ноември 2014
Мислења
985
Поени од реакции
3.897
Најдобра алтернатива за KSHAW? Ми крешнува нон стоп на андроид боксот... / Neka alternativa za KSHAW, kreshuje mi non stop na box-u...

Едит: Не гледам на самата апликација KSHAW, него преку друга апликација плејерот на KSHAW ми го избира за дифолт... Ми треба добар алтернативен ТВ ПЛЕЈЕР
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Kshaw не е плеер!
ludio e плеер..

kshaw го користи само ludio player
колку што знам ,немаш алтернатива да избереш друг плеер!!

така да не си многу јасен((
 
Последно уредено:
Член од
29 ноември 2014
Мислења
985
Поени од реакции
3.897
Kshaw не е плеер!
ludio e плеер..

kshaw го користи само ludio player
колку што знам ,немаш алтернатива да избереш друг плеер!!

така да не си многу јасен((
Да сега видов дека Kshaw го користи Ludio Player... Ми треба алтернатива за Ludio Player, значи видео плеер кој не крешнува. Фала
 
Член од
20 декември 2019
Мислења
27
Поени од реакции
73
Најдобра алтернатива за KSHAW? Ми крешнува нон стоп на андроид боксот... / Neka alternativa za KSHAW, kreshuje mi non stop na box-u...

Едит: Не гледам на самата апликација KSHAW, него преку друга апликација плејерот на KSHAW ми го избира за дифолт... Ми треба добар алтернативен ТВ ПЛЕЈЕР

 

Kajgana Shop

На врв Bottom