Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
Da, stavio sam link liste koja je vec postojala na StreamTestu (koliko Google pretraga izbacuje... https://www.google.com/search?q=darkosp/SjE8EaR8Ng), nezadovoljan njenim kvalitetom, posto mi niko nije verovao da je tako lose...
I da, ta lista je crkla, slobodno je mozete deliti dalje...

Zalim se na te Xtream liste posto realno kurcu ne valjaju kada je pola Interneta vec ima... Svi mogu da ih gledaju, pa tako dobijemo da ne mogu jednu pisanu utakmicu da odgledam na miru, da ne moram 100 000 puta da ulazim ponovo u linkove.

Moj post na SF zbog koga sam banovan je glasio:
"Mogu jednu listu sa catch-upom (Fluss, Xtream...) Hvala unapred!"
Ako je neko voljan da odgovori na njega sa ovog foruma, bio bih mu veoma zahvalan. Na SF vise krociti necu, mozete mi slobodno dati IP ban!
Naravno da nećeš kad si dobio ban. Koliko ti je stalo vidi se što pišeš ovde gde nije mesto za takva pisanja.
Zapitaj se koliko je ljudi dobilo tu istu listu i radilo im dobro. I onda naiđe pametnjaković poput tebe.
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Naravno da nećeš kad si dobio ban. Koliko ti je stalo vidi se što pišeš ovde gde nije mesto za takva pisanja.
Zapitaj se koliko je ljudi dobilo tu istu listu i radilo im dobro. I onda naiđe pametnjaković poput tebe.
Nisam ja bio taj pametnjakovic, takvih je bilo bar 15 pre mene. Ako Googlas nova-iptv.com m3u izacice ti bar 10 sa ovim usernameom i passwordom. A necu da se vracam zato sto dobijem ban kako se njima nakrivi. Oni misle da sam ja kriv, a dosta njih je pre toga izbacilo listu na internet javno. Ne moze biti veliki broj ljudi i da radi dobro, treba ti brdo ogromnih servera da to radi za desetine hiljada ljudi.
Автоматски споено мислење:

Jel znas ti sta je Xtream ?
IPTV panel, nijedna lista bazirana na njemu meni nije radila dobro do sada. Ja imam kablovsku i gledam 5 kanala sa strane, eventualno upalim jos par Areni da gledam vise utakmica od jednom... Uverio sam se da su ti paneli tesko sranje i da ne vredi ni probati da ih gledas kad postoji sansa da ce za 15 minuta da ti crkne, sto mi se desilo bezbroj puta...
Автоматски споено мислење:

Не разумем шта ти имаш да будеш незадовољан на нешто што си добијо џабе,
или гледај или баци листу па гледај у зид, а ти је баш постављаш тамо да се угаси.
Ово је моје мишљење а ти ради како ти се тупи.
Nisam ja kriv za njeno gasenje, fercerala je ona jos par meseci, ali je i dalje kvalitet slike bio nikakav.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Nisam ja bio taj pametnjakovic, takvih je bilo bar 15 pre mene. Ako Googlas nova-iptv.com m3u izacice ti bar 10 sa ovim usernameom i passwordom. A necu da se vracam zato sto dobijem ban kako se njima nakrivi. Oni misle da sam ja kriv, a dosta njih je pre toga izbacilo listu na internet javno. Ne moze biti veliki broj ljudi i da radi dobro, treba ti brdo ogromnih servera da to radi za desetine hiljada ljudi.
Автоматски споено мислење:


IPTV panel, nijedna lista bazirana na njemu meni nije radila dobro do sada. Ja imam kablovsku i gledam 5 kanala sa strane, eventualno upalim jos par Areni da gledam vise utakmica od jednom... Uverio sam se da su ti paneli tesko sranje i da ne vredi ni probati da ih gledas kad postoji sansa da ce za 15 minuta da ti crkne, sto mi se desilo bezbroj puta...
Автоматски споено мислење:


Nisam ja kriv za njeno gasenje, fercerala je ona jos par meseci, ali je i dalje kvalitet slike bio nikakav.
Dobro, jesi ti sad ljut na xtreamcodes iptv panele, SF ili oboje? :toe:
P.S. Iako nisu pojam kvalitete te xtreamcodes liste rade sasvim ok ako nadjes odgovarajucu.
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Dobro, jesi ti sad ljut na xtreamcodes iptv panele, SF ili oboje? :toe:
P.S. Iako nisu pojam kvalitete te xtreamcodes liste rade sasvim ok ako nadjes odgovarajucu.
Nisam ja ljut ni na koga, samo konstatujem da su streamovi na Xtream Codes listama jako losi
U listi pise da je HD, ovo HD nije videlo...
Nervira me SF staff, banuju me sto sam postavio javnu listu, a onda mi banuju "duple naloge", a pritom nema od kojeg naloga da bude dupli....
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
U jbt koja budala moras biti da dobijes Unlimited listu u povjerenju od 100 konekcija i podijelis je javno gdje mogu svi do nje, i unistis je ne mozes da gledas vise ni ti niti bilo ko, vidim da ih je sada najasilo oko 150 na nju! I kako da ne koci..

Nista licno nego mislim za sve te sto javno dijele nesto sto dobiju u povjerenju, sve bi ih trebalo obiljeziti!
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Otišao je i “Božija ruka”...
Hvala ti legendo što si mi ulepšao detinjstvo!

 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
sad u 19h, ili jos bolje u 21h, (kad krenu utakmice) proverite kako koji kanal radi, u kako kojoj listi, i bice vam sve jasno, sta je dobro a sta nije ;) (al' sam pametan) :D
Автоматски споено мислење:

a, svi bi da ih gledate na sk ili arenama ;) :confused:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
sad u 19h, ili jos bolje u 21h, (kad krenu utakmice) proverite kako koji kanal radi, u kako kojoj listi, i bice vam sve jasno, sta je dobro a sta nije ;) (al' sam pametan) :D
Автоматски споено мислење:

a, svi bi da ih gledate na sk ili arenama ;) :confused:
Ona moja zadnja visekonekcijska vozi fenomenalno probaj
 

Kajgana Shop

На врв Bottom