Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Sa pojavom playera za mac liste, mislim da je iptv postala dostupna svima, ama bas svima. (nikakvo znanje nije potrebno) Problem je sto ljubomora izjeda ljude, nisu problem ovi sto se hvale, (tako se vidi i saznaje za nesto) nego ovi nenormalno ljubomorni. Samo malo razmislite o ovome sto sam rekao !
Pa jeste dostupna svima al msm da ni 20% ne gleda besplatno, jer ne zeli da se zamara da trazi mac, pa onda neki steka, neki kratko traje, pa mjenjaj, plate i tjt! A vecina cak ni ne znaju za gdje da nadju mac niti su u tim grupama! Msm da najvise kablovska ili Total i slicno, makar sto se tice BiH!
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
drustvo ima li nekoj NordVPN Premium Accounts za delenje mojot prestana da raboti neka prati nekoj ako e raspolozen
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
I ja samo 30 Godina.
ako kazem 35, reci cete da se hvalim :D
Автоматски споено мислење:

Pa jeste dostupna svima al msm da ni 20% ne gleda besplatno, jer ne zeli da se zamara da trazi mac, pa onda neki steka, neki kratko traje, pa mjenjaj, plate i tjt! A vecina cak ni ne znaju za gdje da nadju mac niti su u tim grupama! Msm da najvise kablovska ili Total i slicno, makar sto se tice BiH!
iptv bi trebala da bude zanimacija i hobi, pametan covek se ne oslanja na nju sa sigurnoscu, a onaj koji ne zna da pronadje mac na netu, ne treba ni da se bavi iptv-om
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Problem je to sto i ko ima nesto placeno nema sve kanale,a najvise se vodi bitka oko arene i sport kluba. Tako je bar na ovim nasim prostorima. Zato je iptv dobar naravno ako je stabilan i sve uredno radi kada su vazni sportski dogadjaju
 

Kajgana Shop

На врв Bottom