Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Ekipa,ako uključim vpn na windowsu.Dali on vrijedi samo za web preglednik ili za sve aplikacije npr.scannere?
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Ja ne znam zašto ljudi kukaju danas.... Iskreno ne znam kako su sve skripta koje su koristili neki ljudi i koji su pravili skripta sa ovih foruma završile sve te skripta kod turaka i turci sve okačili javno na YouTube.... I to za sve skener koji su se i koristili i koriste se i dan danas... Žalosno je to što se desilo al jbg... I nije baš tačno to da svi mac-ovi koji su povađeni rade, sve što se povadilo pola od toga više ne radi i jbg, previše je ovo otišlo u krivom smeru, drago mi je što je to konačno uništeno zbog ovih što se konstantno zajebava ju i duvaju na forumima i dan danas... A za sve ostale koji ne znaju kako doći do mac adresa imaju sve na YouTube i to sve da skinu i programe i skripta, baš sve... Pozz kajgano
Автоматски споено мислење:

I samo da se javim @zokiniko ...pozdrav legendo i veliki čoveče...
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Ja ne znam zašto ljudi kukaju danas.... Iskreno ne znam kako su sve skripta koje su koristili neki ljudi i koji su pravili skripta sa ovih foruma završile sve te skripta kod turaka i turci sve okačili javno na YouTube.... I to za sve skener koji su se i koristili i koriste se i dan danas... Žalosno je to što se desilo al jbg... I nije baš tačno to da svi mac-ovi koji su povađeni rade, sve što se povadilo pola od toga više ne radi i jbg, previše je ovo otišlo u krivom smeru, drago mi je što je to konačno uništeno zbog ovih što se konstantno zajebava ju i duvaju na forumima i dan danas... A za sve ostale koji ne znaju kako doći do mac adresa imaju sve na YouTube i to sve da skinu i programe i skripta, baš sve... Pozz kajgano
Автоматски споено мислење:

I samo da se javim @zokiniko ...pozdrav legendo i veliki čoveče...
Pa sad ne znam da ima bas sve na YT, mozda osnovno, ili je pod sifrovanim naslovima objavljeno pa tesko pronaci
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja ne znam zašto ljudi kukaju danas.... Iskreno ne znam kako su sve skripta koje su koristili neki ljudi i koji su pravili skripta sa ovih foruma završile sve te skripta kod turaka i turci sve okačili javno na YouTube.... I to za sve skener koji su se i koristili i koriste se i dan danas... Žalosno je to što se desilo al jbg... I nije baš tačno to da svi mac-ovi koji su povađeni rade, sve što se povadilo pola od toga više ne radi i jbg, previše je ovo otišlo u krivom smeru, drago mi je što je to konačno uništeno zbog ovih što se konstantno zajebava ju i duvaju na forumima i dan danas... A za sve ostale koji ne znaju kako doći do mac adresa imaju sve na YouTube i to sve da skinu i programe i skripta, baš sve... Pozz kajgano
Автоматски споено мислење:

I samo da se javim @zokiniko ...pozdrav legendo i veliki čoveče...
Ma nista nije unisteno,sve zivo radi na cardsaringu i iptv.Sta to pola ne radi sta,ima vec i novih stvari sta odlicno radi.Ma nista se nemoze unistit samo se treba prilagodit i cuvat da to ne dode do vasih kraljeva,jer vidi cudo sad sve zivo ide od kako smo pipo zatvorili pojedincima.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Hahahahahaha a šta to ide... Storm i openbullet na YouTube turci sve okačili kako se skenira mac i na izvolite dali za skidanje i skener i config za to.... Ne znam ja šta to sve ide i šta ste kome zatvorili.... Ja gledam šta hoću i dan danas i imam koliko meni treba i to već ne znam ni ja koliko dugo, a šta ko radi po forumima nemam pojma nisam bio nigde već duže vremena ali kada sam nedavno na youtub-u video skripta za Mac šta dalje da se kaže... Ljudi koji su prvi objavljivati to, verovatno i dan danas to rade, na žalost, a sad prilagođavanje i to sve, ma previše je gluposti da moraš da namesti kako bi sve to radilo glatko i bez problema, voleo sam nekada onu jednostavnost koju ste Vi i vama slični uništili jbg...
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Ma nista nije unisteno,sve zivo radi na cardsaringu i iptv.Sta to pola ne radi sta,ima vec i novih stvari sta odlicno radi.Ma nista se nemoze unistit samo se treba prilagodit i cuvat da to ne dode do vasih kraljeva,jer vidi cudo sad sve zivo ide od kako smo pipo zatvorili pojedincima.
Treba se malo i druziti, a ne zabiti u sobu i gledati tv citav dan, ili se opterecavati i luditi za tim ko ce vise nabaviti listi i 'obiti' panela..Dovoljno imati par dobrih ljudi od kojih mozes dobiti dobru listu i za gledanje tv-a ponekad..Od njih svakako ne mogu da zivim niti da ih jedem kad sam gladan
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Hvalite me usta moja! Samo to od ponekih mozemo da dobijemo ovdje, a sta je istina sta ne to oni znaju Ko se pronadje sta bi mu ja
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Treba se malo i druziti, a ne zabiti u sobu i gledati tv citav dan, ili se opterecavati i luditi za tim ko ce vise nabaviti listi i 'obiti' panela..Dovoljno imati par dobrih ljudi od kojih mozes dobiti dobru listu i za gledanje tv-a ponekad..Od njih svakako ne mogu da zivim niti da ih jedem kad sam gladan
Velis nek budale sjede i skeniraju,salju a ja cu da uzivam i vikat zivio kraljevi .
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Velis nek budale sjede i skeniraju,salju a ja cu da uzivam i vikat zivio kraljevi .
Ne velim ja nista, ja mogu sebi i da kupim da se ne zajebavam..A ti meni sto daju nisu opsjednuti da skeniraju citav dan, mislim da neki nemaju granicu..Nego ti neki ako nadju 3 liste meni daju 1 njoma dosta 1, a to je 10 minuta..

A ti prvi ponizavas te ljude, samim tim sto kazes da za 2 min i 42 sec sve izvadis..I sam sam napisao da se osjecam pomalo jadno zbog te izjave i ponizeno, bar sam se ja tako osjetio
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ne velim ja nista, ja mogu sebi i da kupim da se ne zajebavam..A ti meni sto daju nisu opsjednuti da skeniraju citav dan, mislim da neki nemaju granicu..Nego zi neki ako nadju 3 liste meni daju 1 njoma dosta 1, a to je 10 minuta
Neznam ja ne skeniram,nemam ni laptop upaljen preko mobitela pisem i vrtimo peku u vinogradu korona parti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom