Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
24 godine gledam na crno i nikad nista nije stalo sve vise danas nikad vise dostupno nema zastite vjeruj mi nema
Prije 8-9 godina jedan od najboljih ljudi i IPTV znalaca D3n1s rece da je IPTV buducnost , da niko to ne moze zaustaviti i da ce biti sve vise nacina za gledanje , tako je i bilo , nikada prije nista nije bilo bolje kada je u pitanju Internet televizija.
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Velika i te kako , 80-120 eura god. reseller dobiva u pola cijene , znaci nikakvog uloga samo odredjen broj clanova godisnje mora povecavat ! Serveri vec davno imali po 2-10 k clanova :) a danas je to otislo daleko ;)
Ma ja ti govorim o zaradi ovih sto kao upadaju u panele, treba imati svoje musterije steci povjerenje, a te liste vecinom neko vec koristi sig ima dosta nestabilnih! I skeniranjem se nadje dosta al sad da prodajes nekom kazes do tad radi pa da te tjera da ne radi, steka, stala, nezz...
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ma ja ti govorim o zaradi ovih sto kao upadaju u panele, treba imati svoje musterije steci povjerenje, a te liste vecinom neko vec koristi sig ima dosta nestabilnih! I skeniranjem se nadje dosta al sad da prodajes nekom kazes do tad radi pa da te tjera da ne radi, steka, stala, nezz...
Oni koji upadaju u panele se ne bave zaradom.
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Prije 8-9 godina jedan od najboljih ljudi i IPTV znalaca D3n1s rece da je IPTV buducnost , da niko to ne moze zaustaviti i da ce biti sve vise nacina za gledanje , tako je i bilo , nikada prije nista nije bilo bolje kada je u pitanju Internet televizija.
Dobro to se slazem velik izbor, ali sto vise ima izbora, narod vise u nedoumici sta valja, sta ne valja sta uzeti, svakodnevna pitanja po grupama, ovaj steka server, zezaju se sa Kodijem, sad koci! Ne mogu spojiti mjesec dana da u miru da sjednu navece i gledaju bez da nesto zeza!
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Ma ja ti govorim o zaradi ovih sto kao upadaju u panele, treba imati svoje musterije steci povjerenje, a te liste vecinom neko vec koristi sig ima dosta nestabilnih! I skeniranjem se nadje dosta al sad da prodajes nekom kazes do tad radi pa da te tjera da ne radi, steka, stala, nezz...
Koje crne panele tudjim alatima vadili ili jos uvijek vade iz starih xtream ui ili stalkera mac adrese i gledaju jos uvijek stare MAC koje su se povadile iz svih servera jer nisu u pocetku imali skoro nikakvu zastitu ili u 80 % bila default user / pass na panelima
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Koje crne panele tudjim alatima vadili ili jos uvijek vade iz starih xtream ui ili stalkera mac adrese i gledaju jos uvijek stare MAC koje su se povadile iz svih servera jer nisu u pocetku imali skoro nikakvu zastitu ili u 80 % bila default user / pass na panelima
Uglavnom se tako ulazi u panele , a ovi neiskusni padaju na bajke ;)
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Dobro to se slazem velik izbor, ali sto vise ima izbora, narod vise u nedoumici sta valja, sta ne valja sta uzeti, svakodnevna pitanja po grupama, ovaj steka server, zezaju se sa Kodijem, sad koci! Ne mogu spojiti mjesec dana da u miru da sjednu navece i gledaju bez da nesto zeza!
кој не разбира,,,и не сака да плати неможе да да седне и да гледа!!
бесплатно е само сирењето во стапицата за глувци, :)

повеќето членови ова им е хоби,зараза...а другите ,мислат кога знаат да користат интернет,,може одма така лесно,да седнат и 1 месец да гледаат)
некогаш можеше со сателитска анатена максимум да се гледаат само 100 канали на сите сателити,над Европа
времето на аналогна.....
после со дигиталната....се се смени,,и многу брзо.........се менува
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
A pa i ja to mislim, al sam odg jer sam imao repliku da je to unosan biznis za njih i zato ne dijele previse te liste sto nahvataju!
Vecina ljudi koja je ovdje duze vremena i nesto je naucila ima u svojoj arhivi u svakom momentu stotine ovakvih i onakvih listi ..device mac, user pass, jednokonekcijskih, visekonekcijskih, fluss listi , neki i cijele panele , problem je sto ni sami ne znaju sta od toga sve radi i onda im se tesko natjerati provjeravati sve to da bi nekom dali listu . Meni licno se neda kopati i traziti vec onog momenta kad mi stane nesto na tv-u, a imam pun racunar svega .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom