Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Verovatno puno,bas puno. Ko i u svakom poslu mora se dobro uloziti da bi ocekivao neku zaradu. Zato je i normalno da ljudi ugradjuju razne zastite i cuvaju svoje servere koliko toliko. Mada kazem ima ovde par ljudi koji su spremni pomoci i omoguciti nama da gledamo skoro sve za dz
Kajgana je otvoren forum,nepouzdan on ti dode istovarna luka,ovdje se dolazi da se isprazni ventil,a forumi kao recimo iptv pozitive ti je da se druzi i nesto nauci,prvo poverenje treba steci, tu ne racunam da se nekom uvlacis.Dosta je da u google napises 00:1a:79 i jasno ceti bit zasto se nikome ne vjeruje vise skoro nikome,ima jos uvijek odlicnih prijatelja,drugara
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa sad si me malo zbunio, toliko love uloziti i nazvati ga stabilan server a neko za 3 minuta udje i sve pokupi sve, jel tu ima logike, nesto mi ne stima!

Etoo ja da ne znam sta cu od para zasto bi ulagao u nesto rizicno gdje postoje ljudi koji mi za 3 minuta sve pokupe i preprodavaju, zar nije lakse dati 1000 eura da me nauce pa da i ja preprodajem od nekog servera liste!?
verovao ili ne, ove stvari tako funkcionisu, a izbor je tvoj ;) :D
ps.
a, stabilan server, znaci stabilan rad kanala ;)
i jos nesto, zato malo ljudi zna da udje u server :D
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Kajgana je otvoren forum,nepouzdan on ti dode istovarna luka,ovdje se dolazi da se isprazni ventil,a forumi kao recimo iptv pozitive ti je da se druzi i nesto nauci,prvo poverenje treba steci, tu ne racunam da se nekom uvlacis.Dosta je da u google napises 00:1a:79 i jasno ceti bit zasto se nikome ne vjeruje vise skoro nikome,ima jos uvijek odlicnih prijatelja,drugara
tacno, evo ja bas sada praznim ventil :D
a, mozes li mi reci, kolika je prosecno zarada, od jednog dobrog foruma ;)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Iskreno mene zanima samo jedna stvar, jel ja i ostali mozemo ocekivati ista vise od vas par clanova(koji znate te radnje), osim da citamo kako se hvalit da znate da upadate u panele i pokupite sve!

A sta radite sa tim sto pokupite ,cemu ih cuvate, vidim neki ovdje pisu 5 puta komentar da traze neku lijevu listu i niko im ne da, jel to fer od strane vas koji mozete da pokupite sve sto zelite? Kako onda da se mi 'mutavci' osjecamo ako ne zelite da podijelite nista sa nama, da pitamo kako se to radi unaprijed znam da to necemo da dobijemo od vas, ali moze bar nesto!
Po pisanju nekih da se zakljuciti da vas nema previse mozda vas 4 5 odavde sto znaju to!
Автоматски споено мислење:

I jos mesto, uredu je ako se neko pohvali da nesto zna al ako zeli pomoci, podijeliti nesto. Stalno slusam kritike za neke clanove pogotovo ove neiskusnije, samo traze nista ne nude, ne postavljaju, a sta oni jadni da postave ponude, kad im treba 2 dana sleniranja da uhvate neki mac jos ako i znaju skenirati i na taj nacin za neke smijesan, sta od njih traziti uopste kad neki upadnu u panel za 2-3 minuta i nakupe se za 100 godina zivota. Pa nece niko 100 godina, podijelite bar 10%, a tih 90% ako zelite cuvajte i za neki drugi zivot!

Iskreno ovo kad sam procitao osjecam se pomalo jadno, mozda i nisam jedini sti se osjeca tako, mozda to i cilj bio, dosao sam ovdje sa ciljem da naucim nesto, da dobijem koju listu, vecinom i ako se dobije nesto to dobijemo od ovih sto isto skeniraju, muce se sa combo listama! Al valjda je tako i u zivotu inace pa i ovdje!

I da samo bez ljutnje, ovo sam morao napisati jer mislim da vecina misli to al ne zeli da napise!
Vidis , vecina ovih sto znaju su nekad bili ko i ti ali da bi nesto postigli sjedili su danima i nocima za pc-om , citali , trazili i dopisivali se tj druzili ! Zatim je pocelo razdvajanje a samim tim i rivalstvo , unistavanje svega moguceg ! Medju tim svim clanovima od prije nekih 10-tak god. bilo ih je nekoliko koji su bili pravi znalci materije izmedju ostalog od njih su potekle scripte i alati koji su se doradjivali i dan danas se koriste ! Ali u tokom svih tih godina postala je velika zainteresovanost za IPTV, tehnologija uznapredovala samim tim kroz toliko velike interese stvorila se sansa za dobrom zaradaom ! I da neduljim tu je doso kraj zabavi jer je zabava postala biznis , a u biznisu je lova u pitanju a gdje je lova , tu nema ljubavi , dobrote i sazaljevanja ! A ovi sto se hvale tako su radili i prije 5-10 god a vjeruj da i njih vecina ima izvor koji placa jer sve ukradene liste mogu stati svakog trena a ko imalo zeli da koristi onda mu je jasno da tu nema buducnosti ! Samo jos da dodam u svemu tome pocinje jos na sve ovo navedeno zloupotreba drugarstva i znanja pa neko nekom da listu a ovaj u putu posto reseller i ubaci tu isti u server :) onda stane obojici ! Ako sebi ne pomognes neces se nagledat tv-a !
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
onda dobro zaradjuju :D
Автоматски споено мислење:


a, sta mislis, ti sto pomazu, znaju li da udju u servere ;) :D
To druze vec ne znam,ja se oko toga slabo razumem i nemam bas vremena da se bavim time,ali ima vas par koji to rasturate vrlo dobro. E sad dal ulazite za 2 minuta ili sat vremena to nije vazno,bitno je da jos uvek ima dobrih ljudi koji zele dati dobru listu za dz i ako mogu da zarade na svima nama koji nemaju vremena da se bave oko ovoga
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
A s
Kajgana je otvoren forum,nepouzdan on ti dode istovarna luka,ovdje se dolazi da se isprazni ventil,a forumi kao recimo iptv pozitive ti je da se druzi i nesto nauci,prvo poverenje treba steci, tu ne racunam da se nekom uvlacis.Dosta je da u google napises 00:1a:79 i jasno ceti bit zasto se nikome ne vjeruje vise skoro nikome,ima jos uvijek odlicnih prijatelja,drugara
A sta mi da ispraznimo koji se ne razumijemo u to, pa nas ovi sto znaju dodju i ubiju u pojam! Samim tim sto ste rekli da znate to i hvalite se, kopate sebi jamu da sto prije prestane da radi na tu foru!?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
To druze vec ne znam,ja se oko toga slabo razumem i nemam bas vremena da se bavim time,ali ima vas par koji to rasturate vrlo dobro. E sad dal ulazite za 2 minuta ili sat vremena to nije vazno,bitno je da jos uvek ima dobrih ljudi koji zele dati dobru listu za dz i ako mogu da zarade na svima nama koji nemaju vremena da se bave oko ovoga
"E sad dal ulazite za 2 minuta ili sat vremena" - mislis, dal ulaze ;) :D
Автоматски споено мислење:

A s
A sta mi da ispraznimo koji se ne razumijemo u to, pa nas ovi sto znaju dodju i ubiju u pojam! Samim tim sto ste rekli da znate to i hvalite se, kopate sebi jamu da sto prije prestane da radi na tu foru!?
kako mislis da prestane da radi, kad mu ovaj udje u server :D
Автоматски споено мислење:

mislim da je sad bilo dosta, valjda smo nesto i razjasnili ;) :D
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Vidis , vecina ovih sto znaju su nekad bili ko i ti ali da bi nesto postigli sjedili su danima i nocima za pc-om , citali , trazili i dopisivali se tj druzili ! Zatim je pocelo razdvajanje a samim tim i rivalstvo , unistavanje svega moguceg ! Medju tim svim clanovima od prije nekih 10-tak god. bilo ih je nekoliko koji su bili pravi znalci materije izmedju ostalog od njih su potekle scripte i alati koji su se doradjivali i dan danas se koriste ! Ali u tokom svih tih godina postala je velika zainteresovanost za IPTV, tehnologija uznapredovala samim tim kroz toliko velike interese stvorila se sansa za dobrom zaradaom ! I da neduljim tu je doso kraj zabavi jer je zabava postala biznis , a u biznisu je lova u pitanju a gdje je lova , tu nema ljubavi , dobrote i sazaljevanja ! A ovi sto se hvale tako su radili i prije 5-10 god a vjeruj da i njih vecina ima izvor koji placa jer sve ukradene liste mogu stati svakog trena a ko imalo zeli da koristi onda mu je jasno da tu nema buducnosti ! Samo jos da dodam u svemu tome pocinje jos na sve ovo navedeno zloupotreba drugarstva i znanja pa neko nekom da listu a ovaj u putu posto reseller i ubaci tu isti u server :) onda stane obojici ! Ako sebi ne pomognes neces se nagledat tv-a !
A to sj upravu mislim da ni to nece dugo trajati, al opet mislim previse resellera,servera i konkurencije kod nas da bi bila neka velika zarada!
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
"E sad dal ulazite za 2 minuta ili sat vremena" - mislis, dal ulaze ;) :D
Автоматски споено мислење:


kako mislis da prestane da radi, kad mu ovaj udje u server :D
Автоматски споено мислење:

mislim da je sad bilo dosta, valjda smo nesto i razjasnili ;) :D
Da ce ici da se zastite sto bolje i da ne mogu da im upadaju u bazu:D ,jer to ko zna da radi vecinom suti, ne otkriva se!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A s
A sta mi da ispraznimo koji se ne razumijemo u to, pa nas ovi sto znaju dodju i ubiju u pojam! Samim tim sto ste rekli da znate to i hvalite se, kopate sebi jamu da sto prije prestane da radi na tu foru!?
Zajebavas ti malo aaa,netrebas se razumit samo ovo gore ukucas u brovser sve ce ti bit jasno iako vidim da je tebi do zajebancije koliko sam procitao tvoje postove.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
A to sj upravu mislim da ni to nece dugo trajati, al opet mislim previse resellera,servera i konkurencije kod nas da bi bila neka velika zarada!
Velika i te kako , 80-120 eura god. reseller dobiva u pola cijene , znaci nikakvog uloga samo odredjen broj clanova godisnje mora povecavat ! Serveri vec davno imali po 2-10 k clanova :) a danas je to otislo daleko ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom