Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Zato sto zivimo od proslosti i pisemo sta je bilo pre 30 godina i vise smo tu gde jesmo. Balkan ce uvek biti siromasan zbog proslih vremena i optuzbi ko je kriv za sve i svasta. Dok cela evropa gleda u napred mi ovde raspravljamo nesto sto je odavno zavrseno i nikada se vise neponovilo
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
...obično donosi patnju svijetu,
I mogao bih nabrojati cijelu paletu
Tog zla nad zlima,
Nad ljudima...

A stvoren je uz nagradu i priznanje,
I od tada imamo sranje!

Sve se vrti u krugu neobične zbilje
I nisu bitni ni kilometri ni milje,
Već koraci sitni i teži.
Od tog se ne bježi...

Barut, suh i zapaljiv i strašan
U razdoru izdašan.
U našim rukama zlo,
Gotovo!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Zato sto zivimo od proslosti i pisemo sta je bilo pre 30 godina i vise smo tu gde jesmo. Balkan ce uvek biti siromasan zbog proslih vremena i optuzbi ko je kriv za sve i svasta. Dok cela evropa gleda u napred mi ovde raspravljamo nesto sto je odavno zavrseno i nikada se vise neponovilo
Problem je sto nikad pa ni danas nije rećena jedna i jedina istina. Nego ima više verzija.. Što nije slućaj u ostatku europe..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
vidi, sve je počelo provokacijom "kad smo mi klepili onog vašeg", koji vi .... itd.
Osobno mislim da se malo promasila tema al' jbg, nema veze. Vec jako dugo se ovdje dozvoljava jedna jako sramotna i ponizavajuca stvar, a to je da ako si iz HR si automatski ustasa i sovinista.
Cisto radi zapisnika, ovaj "ustasa" ima jako puno prijatelja u SR i MK, Bosni i ostalim ex-yu drzavama i vjerovatno je u te krajeve podijelio vise listi nego neki drugi, ali nije bitno, zivim u Zagrebu pa sam automatski supak. :(
Zelim reci da je takav stav totalno sjeban, osobito na internacionalnom forumu tipa kajgana i sl., ali nema veze, ako je to trenutno in onda cemo se ja i slicni meni maknuti, sve ce i dalje biti ok, samo nastavite, jbg. :(
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Osobno mislim da se malo promasila tema al' jbg, nema veze. Vec jako dugo se ovdje dozvoljava jedna jako sramotna i ponizavajuca stvar, a to je da ako si iz HR si automatski ustasa i sovinista.
Cisto radi zapisnika, ovaj "ustasa" ima jako puno prijatelja u SR i MK, Bosni i ostalim ex-yu drzavama i vjerovatno je u te krajeve podijelio vise listi nego neki drugi, ali nije bitno, zivim u Zagrebu pa sam automatski supak. :(
Zelim reci da je takav stav totalno sjeban, osobito na internacionalnom forumu tipa kajgana i sl., ali nema veze, ako je to trenutno in onda cemo se ja i slicni meni maknuti, sve ce i dalje biti ok, samo nastavite, jbg. :(
ima slicnih tebi, samo da znas ;)
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Ajde sve usijane glave malo na hladenje...Adminima savjet ako se nastavi sa ovakvom tematikom da se ova tema zatvori na odredeno vrijeme....IPTV nema nikakve veze sa zadnjim diskusijama.
@kljuki nema potrebe ni ti niti drugi clanovi da napustaju ovaj forum ukoliko se drzimo iptv teme.

pozdrav svim clanovima Kajgane koliko god da nas je :)
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Zanimljiva je cinjenica da kad se pise o stvarima koje su predmet ove teme, a to je iptv i sve vezano oko njega svi sute k'o zadnje pizde i cuvaju svoje nazovi znanje. Medjutim, ako se iz nekog meni nepoznatog razloga povede rasprava o nekim davno proslim i za ovu temu potpuno irelevantim stvarima svi se sjate k'o muha na g...no. :toe:
Momci, neki ljudi ovdje i na slicne forume dolaze radi druzenja i razmjene misljenja vezano za ovu temu, rasprave po ovim drugim pitanjima rijesavajte u temama namijenjenim za takve stvari, i ovaj ih forum ima jbg.
Bas upravo to, danas sam postavio pitanje za RADIOKAFIC pitao sam gdje da gledam, javili su se par njih da pomognu al nemaju ni jedan mac pa da provjere.
Vjerovatno nelo ima pa bi mogao pomoci, ali ili nije vidio post ili ne zeli, sad opet eto ako ima validan mac neko, volio bih da mi kaze gdje gleda radiokafic sa mac adresom, a vjerovatno neko ima!?
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Valjda je bitnije kakav je ko covek nego odakle ko dolazi. Da je srece da se vise druzimo i putujemo jedni kod drugih bilo bi svima bolje. A samo se nadam da ste vi sto tako razmisljate i mrzite svakog u velikoj manjini u odnosu na normalne ljude kojima je dosta ratova i praznih prica
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Bas upravo to, danas sam postavio pitanje za RADIOKAFIC pitao sam gdje da gledam, javili su se par njih da pomognu al nemaju ni jedan mac pa da provjere.
Vjerovatno nelo ima pa bi mogao pomoci, ali ili nije vidio post ili ne zeli, sad opet eto ako ima validan mac neko, volio bih da mi kaze gdje gleda radiokafic sa mac adresom, a vjerovatno neko ima!?
Kafic je device mac, neznam mislim da nema na klasican mac nisam se sa njim igrao,vidim kod nas u premuum vip je na device user pass liste.Mozda ni nema vise na mac slozeno,,kazem nisam ga probao
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Kafic je device mac, neznam mislim da nema na klasican mac nisam se sa njim igrao,vidim kod nas u premuum vip je na device user pass liste.Mozda ni nema vise na mac slozeno,,kazem nisam ga probao
Lik mi je dao test na mac adresu pa pitam, znaci to su m3u liste user i pass, ovako ga nemate klasican mac?
I da premium vip se placa clanstvo ili free ali sa odredjenim kriterijumima??
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Lik mi je dao test na mac adresu pa pitam, znaci to su m3u liste user i pass, ovako ga nemate klasican mac?
I da premium vip se placa clanstvo ili free ali sa odredjenim kriterijumima??
Ne placa se nista, nikad se i nije placalo. Odredjeni kriteriji postoje, vezani su za neke opce priznate kriterije po pitanju ljudskosti, postenja, povjerenja i sl., dakle nista specijalno, samo treba malo vremena i truda da te ekipa upozna.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
сите што добивте 10 дневен БАН.....во иднина,,,внимавајте на своите зборови во своите постови!!!

следниот пат,,добивате месечен бан,,,,па по заслуга и траен БАН!!

никогаш не сум банирал 5 членови во еден ден!!!! сите заслужија!!!!!!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ne placa se nista, nikad se i nije placalo. Odredjeni kriteriji postoje, vezani su za neke opce priznate kriterije po pitanju ljudskosti, postenja, povjerenja i sl., dakle nista specijalno, samo treba malo vremena i truda da te ekipa upozna.
a sta meni fali od toga sto si nabrojao.. ? PA nisam bio dobar za vip.. haha .. koji su to dvostruki kriteriji..
poštenije napiši.. onaj tko nam paše može a tko ne, nemože... to je cijela istina..
a sto se kafića tiće kod mene u mom super premijum vipu nad vipovima se gleda i na mac i na user pass.. nas dvojica smo članovi ali imamo povjerenja jedan u drugog. haha
Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:

Lik mi je dao test na mac adresu pa pitam, znaci to su m3u liste user i pass, ovako ga nemate klasican mac?
I da premium vip se placa clanstvo ili free ali sa odredjenim kriterijumima??
Ako ti treba lista, javi, nije problem.. Naćin za stb neću govoriti..
Автоматски споено мислење:


aliiiiiii

 

Attachments

Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom