Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma kralj si
Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:

Molio sam da me se makne
Jesi ali na koji nacin nakon sto sam te prebacio u zelene obicni user,jer si pa skoro pa svaki dan ulazio a doprinosio si pa nista i to duze vrijeme.I jos si lupetao po forumu tako i onako bi letio van velim ti usao sam u tom trenutku dok si se raspisao po forumu.Bilo ti ispod casti sto si pozelenio ali nikakva korist od tebe.Tako ni mi placemo za tobom,ni ti za nama i finito gotovo.Trebao si mi reci hvala sta si me izbrisao zelja ti se ispunila i namoj sad trazit krivca sam si si kriv.
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52
[QUOTE = "panelrazarac, post: 9127419, član: 85638"]
Jesi ali na koji način nakon što sam te prebacio u zelene obične korisnike, jer si pa skoro svaki dan ulazio doprinos si pa nista i to duze vrijeme.I jos si lupetao po forumu tako i onako bi letio van velim ti usao sam u tom trenutku dok si se raspisao po forumu.Bilo ti ispod insti sto si pozelenio ali nikakva korist od tebe.Tako ni mi placemo za tobom, ni ti za nama i finito gotovo.Trebao si mi reci hvala sta si me izbrisao zelja ti se ispunila i namoj sad trazit krivca sam si si kriv.
[/ CITAT]
Dobro panelček ohladi, da sam znao prije da ti radis na tom forumu vjeruj mi s tobom nikad nebi imao posla. Sorry poznam te i privatno ali nisam mislio da si takav lik. Bolje da svi ovdje sheramo mišljena i pomažemo drugima a ne da se prepucavate. i drago mi je što si i mene izbacio s foruma nakon što sam napisao da ću podijeliti liste i doprinositi forumu. isto imam screen poruka i post uploada i taman u tom trenutku block.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
nisam skenirao a snalazio sam se nekako imao sam listu radila skoro godinu i stala ja sam zadovoljan sa jenom samo da radi
pogledaj pm
Автоматски споено мислење:

Здраво, дајте некоја m3u листа.

Поздрав
pogledaj pm
Автоматски споено мислење:

Pozdrav svima ako može jedna ex yu lista bio BiH zahvalan pozzz hvala unapred
pogledaj pm
 
Последно уредено:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Probija se vjetar hladan
Sve u hladnom stanu škripi,
Samo ljubavi sam gladan,
A kroz misli sjeta sipi.

Ja sam oblak neba snježna
Ja sam brod bez kormilara,
Moja bol je neizbježna
Olupina ja sam stara.

S tobom u sastavu
Neću razvit zastavu,
Da vide svi
Kad me potopiš...

Na pučini mi je mjesto,
Da beskrajem plovim često
Moje ceste sve su duže,
Ja u ruci držim uže
I gubim se u san
Ponekad sam tako umoran!

Dobro vam jutro dobri ljudi.Miran vikend vam želim.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom