Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ja ne znam dsuki dal ćeš ti ikad nešto napisati na ovom forumu a da se ti beskičmenjaci ne jave da potvrde tvoje mišljenje...Ti i da prdneš čini mi se da bi se oni javili da kažu kako miriše u stvari...Neverovatno kakve karaktere imaju pojedinci...Pogotovo taj matori šovinista!
 
Последно уредено:
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Ja ne znam dsuki dal ćeš ti ikad nešto napisati na ovom forumu a da se ti beskičmenjaci ne jave da potvrde tvoje mišljenje...Ti i da prdneš čini mi se da bi se oni javili da kažu kako miriše u stvari...Neverovatno kakve karaktere imaju pojedinci...Pogotovo taj matori šovinista!
Tko je ovde matori ???
Tko je tebe nesto pitao?
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
dali osven na bitka i dva brata, gi imate sretnato programite MRT4 i MRT5? i na koii listi?
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Jel ima neko voljan da mi posalje PETNET na PP???
:oeoeoe:
Nemam tamu makovi, vaka im odat kanalite
500.png
Na sekoe menuvanje na kanalot se menuva i onoj niz od brojki i bukvi.

Se cudam sto seuste rabotat, se trudat deckite. Ako zapne, od skoro imaat user-agent.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Vidim opet kukate sve ce stati , ja pola godine nisam otvorio SF Vip player ...od 80 servera koje sam unutra pohranio pola ih i sad radi sa istim mac adresama.
to je dobro ali ide negde okolo 2000kb/s nema kvalitet to druze,kako moze takav strucnajak kao tobom da se zanima sa ovakvi listi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom