Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
moze, kome da se obratim da je kupim
Proverim pa Vam javim detalje. Jer ni ja ne znam detalje.
Jer ja sam dobio na poklon a koliko znam finalni radovi pre samog početka puštanja u rad su u samom finišu, bar sam tako dobio info.
Ja sam skenirao i nema šanse da bilo šta skener pronađe. Zato se i ne pušta još u rad koliko vidim dok se sve ne završi i ne zaštiti. Al videćemo opet finalni proizvod...
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Proverim pa Vam javim detalje. Jer ni ja ne znam detalje.
Jer ja sam dobio na poklon a koliko znam finalni radovi pre samog početka puštanja u rad su u samom finišu, bar sam tako dobio info.
Ja sam skenirao i nema šanse da bilo šta skener pronađe. Zato se i ne pušta još u rad koliko vidim dok se sve ne završi i ne zaštiti. Al videćemo opet finalni proizvod...
ovo ti je ott.global-telecom.eu, jeste dobro zaštićen ali skeneri rade i na njemu
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
da,da, ja nisam nikome nista dao, pokazao, uputio i naucio ga necemu, bravo, svaka ti cast
Автоматски споено мислење:

@Senko-Skopje kada si me ti za nesto pitao ili trazio, pa ti ja nisam udovoljio
Автоматски споено мислење:


a, sta ovo npr. treba da znaci, na to niko ne reaguje
Автоматски споено мислење:

samo da obavestim forumase kakvo je stvorenje clan @konan777
preti mi kako ce mi doci u kucu i pobiti sve zivo
jeste li to ušli u Fort Knox
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
imaju sve to, ne terej me da postavljam skrinove
ne talambasaj to gleda sav moj komšiluk i ja

Steganos Software GmbH
Save your digital soul before it gets lost in the endless chaos of the eerie underworld. Steganos wishes you spooky fun!
 

Attachments

Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
Proverim pa Vam javim detalje. Jer ni ja ne znam detalje.
Jer ja sam dobio na poklon a koliko znam finalni radovi pre samog početka puštanja u rad su u samom finišu, bar sam tako dobio info.
Ja sam skenirao i nema šanse da bilo šta skener pronađe. Zato se i ne pušta još u rad koliko vidim dok se sve ne završi i ne zaštiti. Al videćemo opet finalni proizvod...
Nothing is not impossible...
 

Attachments

Член од
1 февруари 2020
Мислења
41
Поени од реакции
6
Sta mu ovo dodje? Jel liste skenirate pomocu playlist finder posto je jako spor..
 

Attachments

  • 51,4 KB Прегледи: 107
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Kad sam juče rekao kakva bitka, zdrava, nova, itd... evo dokaza ko je najbolji. Boljeg od ovog nema.
Šteta što može maksimum 20 slika da se doda, imam još.

Автоматски споено мислење:

evo još malo sličica, uživajte... Ovo je samo deo, mrzi me više da slikam...
Автоматски споено мислење:

Samo deo...


Džabe mi pišete na pp, portal nikom ne dajem, treba svi da popalite skenere sad. A i džabe ćete skenirati jer je maksimalna zaštita, svaki stb zaključan je za mac od klijenta.
Ovo nema za dz, jedino da platite pa da gledate, nema test lista itd...
Ma imam taj server nisam doma sutra cu da potrazim, svasta ide mormalno ,i to dabe netreba test
 

Kajgana Shop

На врв Bottom