Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

D

Deleted member 132030

Гостин
pa preskeniraj taj status, portove stavi od 2500-9000, na ovome nema aktivnih ili su covered
kako izgleda lista sa 2tvog2 skenera, šta je kriješ pod pass??

http://212.200.127.246:4022/status

212.200.127.244-212.200.127.247
port:2500-9000
ne wotwebom, nego tvojim skenerom

piči
Probacu pa javljam!

Inace, moj scanner je full DIY, najprostija Python skripta koja radi do jaja! A pod sifrom drzim listu kablovskog provajdera, mislim da je to potpuno razumljivo. Mozda nisam ni trebao da je izbacujem na forum, posto je vec toliko vredna...

U ponudi su srpske i hrvatske nacionalne frekvencije, AS 1-5, Eurosport 1-2, HBO 1-3, svi zivi FOX-ovi...

1604099832825.png
 
Последно уредено од модератор:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Putujem stalno, putujem često,
Pitam se kome, gdje mi je mjesto,
Morima snova misli mi brode,
A nikamo ne vode.

Izlazi sunce, kad noć se preda,
Nikoga straga i nikog sprijeda,
Ne vidim tebe, ne vidim ništa
Ni odredišta...

To mi je od svega teže,
Usponi od mene bježe,
A padovi su tu
Imam ih u obilju!

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend vam želim.
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Putujem stalno, putujem često,
Pitam se kome, gdje mi je mjesto,
Morima snova misli mi brode,
A nikamo ne vode.

Izlazi sunce, kad noć se preda,
Nikoga straga i nikog sprijeda,
Ne vidim tebe, ne vidim ništa
Ni odredišta...

To mi je od svega teže,
Usponi od mene bježe,
A padovi su tu
Imam ih u obilju!

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend vam želim.
Jutros si opet poranio, hoće li opet biti što za na gradele ? :aplauz: :)
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Inace, pretrpali ste mi PM. Listu je dobilo 5 ljudi i to je to. Necu deliti vise password za ZIP, taman da malo sacuvamo dobru listu.
Sto se tice skenera, rec je o najprostijoj Python skripti koju adaptiram linku koji skeniram. Tako sam iskenirao i Stingray Music streamove, iiNET, generisao UDP-eve na kome znam kako ide port itd... Ne treba neko ne znam kakvo znanje da se on napravi, malo ukljucite mozak i proguglajte ako ne znate. HINT: kod je iz 15 redova najvise...
Автоматски споено мислење:

da tocno i kazes da samo radi u BH
Ne, nema geoblock... Sto se tice programa, radi u SFVIP, OTT Navigator i Tivimate, testirano... U VLC-u i KODI-ju stavite User-Agent Lavf/57.83.100
 
Последно уредено од модератор:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Inace, pretrpali ste mi PM. Listu je dobilo 5 ljudi i to je to. Necu deliti vise password za ZIP, taman da malo sacuvamo dobru listu.
Sto se tice skenera, rec je o najprostijoj Python skripti koju adaptiram linku koji skeniram. Tako sam iskenirao i Stingray Music streamove, iiNET, generisao UDP-eve na kome znam kako ide port itd... Ne treba neko ne znam kakvo znanje da se on napravi, malo ukljucite mozak i proguglajte ako ne znate. HINT: kod je iz 15 redova najvise...
Автоматски споено мислење:


Ne, nema geoblock... Sto se tice programa, radi u SFVIP, OTT Navigator i Tivimate, testirano... SIgurno ne radi u KODI-ju ili VLC-u.
Da nema za ostale koj gi mrze moze svobodno da se javite
Starbucks1
i kad platite 5 evra odmah dobijate lista.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom