Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
@olbih nije to nikakvo uvlačenje, to je istina. I ti si dijelio mnogima liste, ako te neko javno pohvali JE LI TO UVLAČENJE, ne nije, TO JE JAVNI ZNAK ZAHVALNOSTI, ŠTO @heinz100 nikada neće razumjeti, jer to njegov mozak ne može dokučiti...LP
Hainz100 e svemirec od druga planeta.Taka barem izjavil kaj Sultanovici.Negovite android boxovi se od druga dimenzija.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
@olbih nije to nikakvo uvlačenje, to je istina. I ti si dijelio mnogima liste, ako te neko javno pohvali JE LI TO UVLAČENJE, ne nije, TO JE JAVNI ZNAK ZAHVALNOSTI, ŠTO @heinz100 nikada neće razumjeti, jer to njegov mozak ne može dokučiti...LP
Ja nisam rekao da nije dijelio,ali tvrditi da je svima poslao,je nesto sto se nemoze napisati.Nema ga ovdje koji je svima poslao listu,niti je to uopste izvodljivo,i ima ih sigurno koji su poslali vise od njega.Kada bi samo sjedio i odgovarao,opet nemoze
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
zna li ko zasto sa nord vpn open bullet ne pokazuje nijedan mac kao ispravan,dok,kad iskljucim nord vpn,pustim par sekundi da skenira i mac bude ok?Skenira li ko sa nord vpn ukljucenim,ima li ovaj problem,ili me provider zeza i sa ovim
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
zna li ko zasto sa nord vpn open bullet ne pokazuje nijedan mac kao ispravan,dok,kad iskljucim nord vpn,pustim par sekundi da skenira i mac bude ok?Skenira li ko sa nord vpn ukljucenim,ima li ovaj problem,ili me provider zeza i sa ovim
Kod mene radi OK sa aktivnim Nordom i to na vecini testiranih servera.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
pa sta onda kod mene nece,jel moguce da me provider i na ovaj nacin zeza i blokira
 

Kajgana Shop

На врв Bottom