Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
adres mozes da vidis i sam u brauzer i da promenis
https://euronews-en-p11-cdn.hexaglobe.net/062a97d5b3dde9516d376a63e23c5f4f/5f944932/euronews/euronews-euronews-website-web-responsive-2/ewnsabren_eng.smil/ewnsabren_eng_720p33.m3u8
Автоматски споено мислење:


na koj forum si stavil nova lista koja si nasal
Ni na jedan... Niti ću.. Razmišljam dali da pošaljem kolegi koji me pitao sad malo prije ovdje na forumu..
Автоматски споено мислење:

C/P
"Ajmo ovako, imaš pauna. Paun ima prekrasno perje, istina da se ponekad šepuri, ali s razlogom. Onda imaš kokoš koja hoće biti paun, pa se okiti njegovim perjem i umisli da je paun, a zapravo je samo okićena kokoš, ali se ona i dalje šepuri poput tri pauna zajedno jer je u svojoj glavi i ona paun. I može se kokoš kititi koliko hoće, i misliti što hoće, i prikazivati se kako hoće, ali je i dalje samo kokoš."
Isto je i s ljudima.
Sta si sad ti htio reći s ovim... Jbt napunio mi je jaja... Svako loncu poklopac.. Samo pametuje i stavlja slike drimova.. Sta koje našo di je našao.. Sta kog briga... Ćinjenica je da je neki sebićnjak uništio dobru listu i to je to.. Sta je bitno dalu ju je ćovjek izvadio ili dobio...
 
Последно уредено:
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
@ljuti
mozda mu je neko dao namerno da je podeli (objavi), a on ispao zrtveni jarac ;)
Tebe sam bar postovao i ako ti bar nisam pomogao nisam ni odnemogao a ti mene nazivas ,,zrtveni jarac,,hvala ti na komplimentu prijatelju . A drugima da kazem listu sam dao svima iz dobrih namjera i imao sam je prije nego sto je objavljena na bugarskom forumu to mogu potvrditi clanovi kojim sam dao a odaklemi zar je vazno ili je vaznija moja namjera da pomomognem ljudima ali eto pojedinci se sada ismjevaju i tako treba i hvala im , zelim vam svima dobro zdravlje vama i vasim porodicama i sve najbolje i necu vise diskutovati .
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Tebe sam bar postovao i ako ti bar nisam pomogao nisam ni odnemogao a ti mene nazivas ,,zrtveni jarac,,hvala ti na komplimentu prijatelju . A drugima da kazem listu sam dao svima iz dobrih namjera i imao sam je prije nego sto je objavljena na bugarskom forumu to mogu potvrditi clanovi kojim sam dao a odaklemi zar je vazno ili je vaznija moja namjera da pomomognem ljudima ali eto pojedinci se sada ismjevaju i tako treba i hvala im , zelim vam svima dobro zdravlje vama i vasim porodicama i sve najbolje i necu vise diskutovati .
rekao sam ti to iz najbolje namere, jer sam i ja jednom ispao zrtveni jarac,
a ako je istina to sto kazes, mogao si je onda podeliti pre nego sto se pojavila na bugarskom forumu
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
hhaa o cemu vi listi milione vi se raspravljate oko jedne liste,a ispred nosa vam ponor vakcina obavezna pracenje pumpanje globalista zarazeni novih na hiljade lazne pandemije zagrlite prijatelja neprijatelja da prodjemo ovo sve ko ljudi jebo vas lista samo me iznenadjuje kako neki stari clanovi pisu i reaguju uzas zivi
meni je vaznije da je Modric zabio danas preljep gol
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
hhaa o cemu vi listi milione vi se raspravljate oko jedne liste,a ispred nosa vam ponor vakcina obavezna pracenje pumpanje globalista zarazeni novih na hiljade lazne pandemije zagrlite prijatelja neprijatelja da prodjemo ovo sve ko ljudi jebo vas lista samo me iznenadjuje kako neki stari clanovi pisu i reaguju uzas zivi
meni je vaznije da je Modric zabio danas preljep gol
jel' mu i ti sada dodjes k'o pomoc prijatelja :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom