Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
neces se bas mnogo sa time usreciti drug........to turci jos od kada isto imaju na njihovom forumu, ali nije zz nego neki turski program koji radi iste stvari.... to je samo za klasicne panele, i nista vise.....mozda za pocetnike dobro, nznm :)
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Evo je, jesen snena,
Kao i obećanja njena,
Da će me voljeti vječno.
Nadprosječno!

Evo je, žuta, rumena,
Ko dobra stara vremena.
Evo i mene s njom,
Mokar pred zaklonom,
Kriv pred zakonom.

Uvijek je jesen s kišom.
I uvijek se ušulja krišom.
I uvijek dovuče sjetu,
Najtežu na svijetu.
Istrese nataložen treset
U 9:50.....

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
zdravo za site moze ovie dve tutoriale od ovoj forum da posalji ne PM

IPTV MACs v.2.73 ZugZang. Cracked by N3L3
myiptvforum.com

IPTV MACs v.2.73 ZugZang. Cracked by N3L3 | My Iptv Forum
IPTV MACs v.2.73 ZugZang. Cracked by N3L3 *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** Enjoy *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** *** Hidden text: You do not have...
myiptvforum.com
myiptvforum.com

OpenBullet IPTV Module v.2.8 ZugZang. Cracked by N3L3
myiptvforum.com

OpenBullet IPTV Module v.2.8 ZugZang. Cracked by N3L3 | My Iptv Forum
OpenBullet IPTV Module v.2.8 ZugZang. Cracked by N3L3 *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** Enjoy ;) *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
myiptvforum.com
myiptvforum.com

kad kupiš OB kod ZZ,modele kojima pripada dotični modul, sve ćeš razumeti,ništa tutorijal, to služi za automatsko kreiranje config fajlova za traženi portal,ne verujem u crack rešenja
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
ta verzija modula nije krak resenje, nego propust autora, ugasis net startujes program, i ponovo uplais net, modul radi.. ali kao sta vec rekoh sa time se nece bas mnogo usreciti.....
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
ta verzija modula nije krak resenje, nego propust autora, ugasis net startujes program, i ponovo uplais net, modul radi.. ali kao sta vec rekoh sa time se nece bas mnogo usreciti.....
najbolje je ručno udesiti config.,iskreno ponekad samo probam modul i obično ne valja rezultat, tako da bih se složio,ali Pro radi
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
najbolje je ručno udesiti config.,iskreno ponekad samo probam modul i obično ne valja rezultat, tako da bih se složio,ali Pro radi
tako je, kad ga sam slozis, onda znas sta ocekujes.....zato sam i napisao pre da je to mozda dobra opcija za pocetnike, i naravno za ZZ, on uzima pare na tome....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom