Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ljudi se spuštaju na najniže grane,mole i pitkaju za mac_ove, a taj sto dijeli udje na google, i nađe na hiljade mac_ova
Ko to ne zna bolje mu je da vise ne ide na iptv forume da se bruka, neka izdvoji 2 eura mjesecno ili jos bolje 12-15 eura godisnje i neka kupi listu kod kineza ,eto ako nema malo vise novca da kupi kod ovih nasih prodavaca,sto prodaju liste od oko 5-6 eu.mj.

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Ljudi se spuštaju na najniže grane,mole i pitkaju za mac_ove, a taj sto dijeli udje na google, i nađe na hiljade mac_ova
Ko to ne zna bolje mu je da vise ne ide na iptv forume da se bruka, neka izdvoji 2 eura mjesecno ili jos bolje 12-15 eura godisnje i neka kupi listu kod kineza ,eto ako nema malo vise novca da kupi kod ovih nasih prodavaca,sto prodaju liste od oko 5-6 eu.mj.

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Postavite javno link od tih Kineza, pa nek ovi pusu u prazno
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: TCM
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Akcija... Kupiš listu 8 eura mjesećno i dobiješ gratis još jednu hakiranu.... Naravno ne mac nego normalnu u/p.. A moze i mac ako netko zeli.. Po želji..
Ćisto me intetrsira...

Sta kazete na ovo.. Bi bilo dobro..??
Da prodajem ja bi stavio ovakvu akciju hahahaha

Автоматски споено мислење:

Postavite javno link od tih Kineza, pa nek ovi pusu u prazno
A zasto... Pa meni je draze da zaradi naš ćovjek nego neki kinez... Nije mi jasno tvoje gledišta... Meni nije cilj upropastit nekog ili nešto, već besplatno gledat i naućit nešto i mozda pomoć kojem dobrom ćovjeku kojih je stvarno malo..
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
evo - ko stvarno ne zna da pronadje mac-ove, neka to javno kaze na forumu i poslacu mu vise adresa sa mac-ovima
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Neću da reklamiram nikoga posebno,pogotovu ne kineza,, licno da kupujem prije bih kupio kod nasih ljudi ,skuplje jeste ali koliko toliko si sigurniji i dopisujes se sa njim na nasem jeziku,to ti vrijedi te razlike u cijeni

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom