Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
можда,можда,,,какав телеграм,,какви глупости,,,,какво скенирање....копираш од таму..од бугарски,форум,јавни макови,,,којишто,одма ќе прекинат
а дали се подобри,од овие зипови којишто јас со пасс ги објавувам ,малку потешко....сите се астра листи....а баш би сакал,да кажеш,од каде ги наоѓам моите листи
слободно,пиши ако знаеш..........пиши нешто паметно...само пишуваш,,,,постови ,мислења ,,,за да се напиште нешто...као Фазлија,,,,секој ден,,по еден пост,поздрав,,и еднаш месечно ,дајте ми листа,,,,,,и оп,листата во неговата фејсбук група))
I bilo je vrijeme da upozoris ove sa Telegrama, ima ih vise a nije tesko otkriti koji su iaoko kaazu da nisu.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
371
Поени од реакции
278
ko mi moze da mi negde uplovduje tadva programčiča da ga mogu skinut Network IP Scanne DREAM i WOTVEB, riknuo mi komp i sve je otišlo sto sam imao . SKAYPA VIŠE NEMAM TAKO DA MI NETREBATE TAMO SLATI , MORAM PRVO DA NAPRAVIM NOVI SKAYP
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Kao dijete,
Ja sam žvakao žilete.
Pa do dvadeset i pete
Kad sam prešao, dal' znate
Na kućanske aparate.

K'o u strahu,
U jednom sam znao mahu,
Pojesti i televizor,
Kakav je to bio prizor,
Kućanski sam ja revizor.

Kao mali,
Žvakao sam što bi dali,
Ali tada nisu znali,
Cirkuska ću biti zvijezda
Rano otići iz gnjezda.

Sad sam miran,
Nakaznošću diplomiran,
Al' i dalje isfrustriran.
Ne poznaju ljudi bitno,
To je ljudski - neupitno!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
Крш дизајн на апликација. Сепак покрај функции барам да има убав изглед. Таа прво ќе ја пробам IPTV Smarters Pro.
Автоматски споено мислење:

Има тема за тенис и за Ѓоковиќ. Дајте малку активирајте се и на другите теми. Знам дека тука сте дојдени за IPTV aма веќе кога сакате да пишете нешто скроз надвор од темава а за тоа нешто има таква тема пишете го тоа кај што му е место во соодветната тема.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Автоматски споено мислење:


Има тема за тенис и за Ѓоковиќ. Дајте малку активирајте се и на другите теми. Знам дека тука сте дојдени за IPTV aма веќе кога сакате да пишете нешто скроз надвор од темава а за тоа нешто има таква тема пишете го тоа кај што му е место во соодветната тема.
Interesantno kako to nisi primetio ranije...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom