Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188

Attachments

Последно уредено:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Kišna noć u predgrađu,
Vlakovi s perona, nestaju.
Beskućnici navlače kartone,
Neki ljudi, nude mi bombone.

Tako je lakše izaći iz noći,
Oteti se gladnoj samoći!

Da barem kiša stane,
Da barem brže svane.
Lakše bih do centra,
Ovako, ni centimetra....

Samoća mi tiho prijeti,
Kako nitko ne primjeti
Da jedan samac skita?!
Kako nitko ne pita?

Da mi je lakše izaći iz noći,
Oteti se gladnoj samoći!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Dragi moji zemljaci.
Lijepo je imati znanja i strpljenja da se pronađu liste. Lijepo je i podijeliti te liste ljudima da gledaju. Javno postavljanje listi neminovno vodi ka gašenju istih, tako da niko nema koristi od njih. Nikome se ne može zabraniti da radi šta radi.
Međutim, ovakvi potezi dovode do toga da višekonekcijske liste dobiju samo ljudi od velikog povjerenja. To je moj stav.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
Dragi moji zemljaci.
Lijepo je imati znanja i strpljenja da se pronađu liste. Lijepo je i podijeliti te liste ljudima da gledaju. Javno postavljanje listi neminovno vodi ka gašenju istih, tako da niko nema koristi od njih. Nikome se ne može zabraniti da radi šta radi.
Međutim, ovakvi potezi dovode do toga da višekonekcijske liste dobiju samo ljudi od velikog povjerenja. To je moj stav.
Slazem se potpuno, nema drugog nacina nego da takve liste koje su sigurnije idu na pm, ovo vodi samo do sigurnog unistavanja bilo koje liste koja se javno pojavi bilo gde.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
последно таму објавено
http://ipro.tv:80/ c/
С'рв'р: http://balkanfree.net:25461/ c/

точно,тоа ти и го нудиш)) јавни макови,,не ги бива за ништо(
.
zasto si tako siguran, mozda je sa telegrama, mozda sam skenirao, mozda .....
mozda su to bolje liste od ovih tvojih rarovanih, to mogu da kazu oni, kojima sam ih dao ;)
i, ja npr. ne govorim odakle su te tvoje liste, sto ih postavljas
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Dobro jutro "forumkajganci", zapoceo novi radni tjedan, uzivajte. :jajce: :kafence:
Автоматски споено мислење:

Dragi moji zemljaci.
Lijepo je imati znanja i strpljenja da se pronađu liste. Lijepo je i podijeliti te liste ljudima da gledaju. Javno postavljanje listi neminovno vodi ka gašenju istih, tako da niko nema koristi od njih. Nikome se ne može zabraniti da radi šta radi.
Međutim, ovakvi potezi dovode do toga da višekonekcijske liste dobiju samo ljudi od velikog povjerenja. To je moj stav.
Potpisujem sve napisano, ovo stavljanje listi javno, je ipak previse javno, te liste stekaju i brzo se ugase i sta si onda napravio nista korisno.:yid:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom