Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Na današnji dan 2018. godine, umro je Marijan Beneš, jugoslovenski bokser iz Banje Luke, bokserska legenda za sve nas koji pamtimo neka LEPŠA vremena...
Smatra se za jednog od najboljih jugoslovenskih boksera svih vremena.
Stariji članovi se sećaju da je cela bivša zemlja usred noći ustajala da gleda Beneša čije je mečeve komentarisao legendarni Dragan Nikitović.

Tri puta je bio prvak Balkana i dva puta amaterski šampion Evrope...
Beneš je imao ukupno 39 profesionalnih mečeva, od kojih je 32 pobedio (21 meč nokautom) a šest je izgubio (tri nokautom) i jedan meč je boksovao nerešeno. Ukupno je odboksovao 233 profesionalne runde.
Beneš se povukao iz boksa 1983. godine posle teške povrede oka.

Bio je i ostao bokserska legenda!

Hvala ti što si nam ulepšao detinjstvo i mladost koje su nam posle drugi upropastili...


Прегледај го приврзокот 264932

Izvinjavam se svima, znam da ovaj post nema veze sa IPTV ali smatrao sam da je red da ga se setimo, toliko sigurno zaslužuje...

Pozdrav svima!
Banja luka je imala mnogo sportista ali Marjan je "LEGENDA "
Hvalana na lijepim uspomenama.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
moze li nekako kshaw player da se instalira na samsung smart tv, pozz
Автоматски споено мислење:

ili ako ima nekoja aplikacija koja moze da se instalira na samsung smart od 2019 godina, a da prima mac adresi, pozz
Автоматски споено мислење:

imam na televizorot vo applikacii stb aplikacija, ama se plaka i izgleda odat samo plateni listi
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

 
D

Deleted member 132030

Гостин
Jel moze neko da mi posalje listu u kojoj se nalaze novi Joksimovicevi kanali (K1, Kitchen TV, TV DR)? Hvala unapred!
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
duplex aplikacija je pocela da se placa, nije skupo, izgleda mi dobra aplikacija,mozda vredi platiti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom