Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Da li može jedna lista sa ovog servera
iptvpro.vision-new.org
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
da, da, to i pitam, to mi treba, samo je kod mene problem, sto sa usb-om ne mogu ubaciti nista na box (usb sluzi samo za skladistenje podataka)
Автоматски споено мислење:


sto mu posla liniju koja ne radi razaracu :)
e jbg nisam ga mogao probati,kad sam bio kod kuce,svaku liniju koja je u sebi imala caid 091F je uredno radila,i bez trzanja,saljem druge kad budem u mogucnosti da je testiram,uglavnom svako koju sam nasao po raznim dreamboxima a da je imala total je radila 100%,ja se izvinjavam kolegi kojem sam poslao a da mu ne radi
 
Член од
3 јули 2020
Мислења
1
Поени од реакции
2
Dobro vece dobri ljudi. Jel moze za mene jedna lista sa ex-yu kanalima ako nije problem?

Da ne bude da sam se registrovao samo zbog liste, gledacu da dam svoj doprinos u buducnosti, forumu koji citam vec dugo. :)

Hvala u napred!
 
Член од
5 октомври 2019
Мислења
59
Поени од реакции
22
e jbg nisam ga mogao probati,kad sam bio kod kuce,svaku liniju koja je u sebi imala caid 091F je uredno radila,i bez trzanja,saljem druge kad budem u mogucnosti da je testiram,uglavnom svako koju sam nasao po raznim dreamboxima a da je imala total je radila 100%,ja se izvinjavam kolegi kojem sam poslao a da mu ne radi
Ma sve ok. Nema ljutnje ! Zahvalan sam za svaku pomoć! I drago mi je da tu ima ljudi koji su spremni pomoći!
 

laki1982

Premier Сasual Dating - Live Women
Член од
24 јули 2019
Мислења
66
Поени од реакции
269
Dobro vece dobri ljudi. Jel moze za mene jedna lista sa ex-yu kanalima ako nije problem?

Da ne bude da sam se registrovao samo zbog liste, gledacu da dam svoj doprinos u buducnosti, forumu koji citam vec dugo. :)

Hvala u napred!
Dobro dosao,imas sve sto si zatrazio na pm.
 
Последно уредено:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ma gdje god bio, neka te prate...
Molitve moje, neka te vrate,
Vjetar u lice, glas nek ti nosi,
U mojoj duši, jedini još si.

Mirno ti more, mornaru moj,
Poruke šaljem, ne znam im broj,
Neka te siti sad galeba poj,
Da ti si uvik, jedini moj.

Ima li išta na svitu gore,
Nego u noći gledati more,
Kleti sudbinu šta loša je bila,
Šta je to meni učinila...
Ima li mome životu lijeka,
Il' srce mora vječno da čeka,
Prokleta jesam, blaga i snena,
Prokleta jesam, ja tvoja žena...

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend vam želim i svim mornarima mirno more.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Mogu li se sa android tv boxa gledati drim i udp liste ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom