Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Vegabundo, razmijeni skype sa ovim kolegama sto ti lajkuju post,vidim da si jako popularan pa ih usreći nekim tekstom kad ovo povremeno stane sa radom kajgana, osevapit ćeš se vjeruj mi
Ima on svoj forum i funkciju nista ne brini :pijanco:
PS.Pa ovdje je na kajgani 60 ljudi iz moga kraja moji prijatelji hahah sta vam smeta :angel:
 
Член од
21 јануари 2016
Мислења
223
Поени од реакции
119
Ma ajde nemoj stvarno,neznam sta radis na forumima ako neznas primit salu na svoj racun,ti si neki teski prdonja.Fulo si zanimaciju predi u temi polarni medvedi tamo svi ozbiljni hahahaha.
Ja sta radim? Sta ti radis??? Samo se hvalis i vredjas ostale clanove!!! Kao ti si najpametniji i u sve se razumes, sve imas, ali samo nesto najvaznije nemas!
Pozdrav, necu vise da odgovaram na tvoje uvrede!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Šta si ti ovde,neki glas razuma?
Smeta ti čovek što piše pesme, a nikoga nikada nije uvredio na forumu.Smeta ti i ovaj što zove na piće...Jel treba možda da traže dozvolu?

Nemaš pametnija posla nego da brojiš ko je kome šta lajkovao...
Smetaju mi podmukli ljudi, npr kao sto si ti ,nikome se ne umiljavam i nikome ne podvlacim, ono sto mislim to i rečem pa sviđelo se to nekom ili ne,dosta vas bi se j... u dupe za sitne pare ili za jednu pišljivu listu,pa i ti,a sa druge strane šta je tebi ko šta rekao..
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Smetaju mi podmukli ljudi, npr kao sto si ti ,nikome se ne umiljavam i nikome ne podvlacim, ono sto mislim to i rečem pa sviđelo se to nekom ili ne,dosta vas bi se j... u dupe za sitne pare ili za jednu pišljivu listu,pa i ti,a sa druge strane šta je tebi ko šta rekao..
Da li sam ja tebi rekao jednu ružnu reč?
To ti je na čast...
Vidi da ti nešto samo kažem...Moram...
Jesam li ja za tebe podmukao zato što sam objavio ono za "Ne damo svetinje"? Pošto vidim da te još uvek to boli... ili ti smeta moj avatar?
Kako god, ja samo imam predlog za tebe,da pročitaš svaku pesmu koju Vagabundo napiše jer osim što su lepe,to će očiglrdno biti više od svega što si ikada pročitao...
Ti nekom kažeš da je podmukao...Smešan si...
Jesi video šta je kulturica...Vagabundo još lajkuje tvoj komentar gde ga prozivaš...
Bez ijedne reči te porazi...E moj ti...
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Sreća nikad nije bila za slabiće,
Al mislio sam,za nas uvijek sreće bit će.
Čovjek se navikne na dobro,tako lako,
Tada ga obori i zaboli ga jako.

Sreća nikad nije pratila luđake,
Zato je tuga uvijek bila ruke lake.
Čovjek kad zavoli ne sluti da će pući
Sve ono što ga drži samog,čekajući.

Obećaj da ćeš ostaviti srca pola,
Kad ostane tišina s druge strane stola.
Obećaj,laži,bilo šta kad sve se briše
Sad kad te pokraj mene nema više....

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan početak radnog tjedna.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom