Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Prijatele ova kao kurcenje mu doaga,a so kao vie popametni ste nesto,nesto nekoja Nova rasa ste,vonzemjani,ajde mangupe Pukaj

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Moze on na Makedoncite da im go ..... znaes sto.Znaev deka u nego ima nesto rasipano_Od Makedonec sobirase znaenje on i slicni na nego ,sega se kurcat tuka.
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Moze on na Makedoncite da im go ..... znaes sto.Znaev deka u nego ima nesto rasipano_Od Makedonec sobirase znaenje on i slicni na nego ,sega se kurcat tuka.
Drugar ova e cista provokacija,ne znam zasto,ne se ok vakvi ispadi,I mene isto da mi jade k...t

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
31/05/202018:30 CESTSOCCERBUNDESLIGAPADERBORN 07-BORUSSIA DORTMUND1-2 [SPA]
01/06/202020:30 CESTSOCCERBUNDESLIGAFC KOLN-RB LEIPZIG1-2 [SPA]
ArenaVision-Ace Player
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ođe ka i uvijek,čisti cirkus , ko se god kurči sa slikama i nekakvim programima nema pojma o iptv, ili mu je neko nešto u povjerenju dao te koristi to za hvaljenje , pravi znalci su u sjenci.
Pozdrav za njih
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Moze on na Makedoncite da im go ..... znaes sto.Znaev deka u nego ima nesto rasipano_Od Makedonec sobirase znaenje on i slicni na nego ,sega se kurcat tuka.
Ja se volim šaliti , ali imam svoje granice ...
Koji je tebi k ?
Jesam ja tebe pitao nešto il si se ti nalijepio na mene zato što sam rekao da mogu za 100 eura nabaviti config koji skenira 99% stalkera ?
Jel te prisiljava neko da ga kupiš ? NE

Onda me se prodji , imam dovoljno galantnih kupaca ;)

Toliko od mene na ovu temu !
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Ja se volim šaliti , ali imam svoje granice ...
Koji je tebi k ?
Jesam ja tebe pitao nešto il si se ti nalijepio na mene zato što sam rekao da mogu za 100 eura nabaviti config koji skenira 99% stalkera ?
Jel te prisiljava neko da ga kupiš ? NE

Onda me se prodji , imam dovoljno galantnih kupaca ;)

Toliko od mene na ovu temu !
Koj ti e pa na tebe k.. ja ako se zafrkavav za 100 evra i elitna prostitucija :pos: ,oti se zaleta ti i tie tvoi drveni advokati ko muva u sofersajbna .
Ako si nasol ovci za sisanje ne 100 i 200 e malku da im zemes.
A toa sto sme nasle ja i poedinci besplatno ,sto i da e kakvo i da e dobro e ,nemislam da spijam pred skener i televizor i sekoj server sto postoi da skeniram.
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Pozdrav ljudi!Evo posle par mjeseci i mene natrag!Nije bilo sporta,nisam ništa ni skenirao,možda večeras skinem koji mac?Ima li šta novo a važno da sam propustio da ne listam stotine stranica unazad?
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Tu pojedincima il fali pamet ili novci pa frustrirani trece nema,iptv stvarno u zivotu nesto zbog cega se treba ubit uzas zivi i to radi pinkova ajde molim vas
 

Kajgana Shop

На врв Bottom