Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Tramp 100% u pravu.Kad gledam onaj CNN muka mi.Jbt. po njihovom je on kriv kad nekom izduva guma na biciklu :) Samo da bi ponovo dosli na vlast ona NWO i Soros mafija :cenzura:
Ja nijesam rekao da tramp nije ili jeste u pravu,vec sam rekao da su mediji slicni kod nas i van nasih prostora, vecinom naginju na jednu stranu
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Hehehehe cekaj sad cu slikat nisam bio doma opa opa :D
datum ko vidio vidio

Автоматски споено мислење:


mene voli :pijanco:
ne kurcis se, izvini :)
i opet da napomenem, za ovih desetak godina, koliko sam u iptv svetu, najvise lista sam dobio od: internationala, dsukia, bayernforevera, zokinikoa i panelrazaraca ;)
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
ne kurcis se, izvini :)
i opet da napomenem, za ovih desetak godina, koliko sam u iptv svetu, najvise lista sam dobio od: internationala, dsukia, bayernforevera, zokinikoa i panelrazaraca ;)
за твоја информација
international,,и zokiniko е исти лик))) ама сепак,и можеш да им се заблагодариш,на секој ник,посебно))
 
Последно уредено:
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Ja nijesam rekao da tramp nije ili jeste u pravu,vec sam rekao da su mediji slicni kod nas i van nasih prostora, vecinom naginju na jednu stranu
mediji uvek naginju onome ko ih placa, ne postoje nezavisni mediji...a to da su slicni, to stoji, cak i ne prepisuju vesti ... nego samo prekopiraju na svoj portal ceo tekst, ukljucujuci i sve greske u tekstu...kod nasih u ex yu , glavna rec je "EVO" ja kad vidim takav naslov dalje ne citam nista...toliko su se nisko srozali da je tesko citati koje gluposti objavljuju...
 
Член од
3 февруари 2016
Мислења
11
Поени од реакции
1
Porzdrav!
Ima li nevo config za stalker_portal na openbullet?
 
Член од
31 декември 2018
Мислења
144
Поени од реакции
315
Jedno pitanje za majstore ove struke zvane iptv.
Da li je moguce iznajmiti negde panel ili kako se vec to zove strucno, i tu ubaciti svoje liste i onda nakaciti recimo svoj tv smart sa siptv apk ili mag reciver ?
Da li postoji tako nesto?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom