Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

D

Deleted member 132030

Гостин
Našao sam na netu da A1 AT daje M3U liste, ali meni bukvalno ništa nije jasno. Jel bi mi neko pomogao na PM?
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
101
Поени од реакции
213
Ja sam te prespavao valjda nisam nikad ni jedan koristio:D,domace je domace:angel:
Автоматски споено мислење:


I stricek Miro iz Gradine poklonio mi listu do 2025 valjda sam mu nesto zajebao unutra :(,
Znaci sad ga vise nesmijem cimat bemti poklon to je cisto mito ;)
A pao si na korupciju :pos:
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Izgleda na ovim prostorima niko nije nepotkupljiv :pos:
Mi mi smo narod koji ima veliko i neosnovano misljenje o sebi i svojim moralnim karakteristikama , a sustini smo katastrofa , cistacice nam nose kuci s posla sredstva za higijenu i sve što stignu maznut , kuhari iz restorana odnesoše u gaćama sve što mogu , konobari donose svoje sirovine na posao i prodaju pa im opet malo što zajebu gazdu pa štancaju 3 kafe od jedne da zajebu i mušteriju ..taksisisti kradu na taksimetrima , trgovci na vagama, u prodavnicama kasirke kradu ašćare , nikad nemaju 5 -10 feninga za vratit ... ma ne postoji niko ko ne krade :D a gdje ova visoka klasa , doktori , inzinjeri , ekonomisti itd .. a tek politicari.. :D

I onda se neko čudi kaže i plače kako smo korumpirani i kako ovo nema nigdje ... pa normalno da nema :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom