Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Drugari, da se vratimo na temu....
Evo malo nadam se korisnih alatića, uglavnom za one koji počinju...Ovi stari maheri to sve već odavno imaju i znaju...Za njih "respect"...većini!
Zaslužuju to...

Nek se nađe, nije naodmet... Igrajte se, zanimajte se...
Прегледај го приврзокот 253192Прегледај го приврзокот 253208Прегледај го приврзокот 253199Прегледај го приврзокот 253200Прегледај го приврзокот 253203Прегледај го приврзокот 253195Прегледај го приврзокот 253206Прегледај го приврзокот 253209

I samo jedan savet...Nemojte zaboravljati i zapostavljati U/P liste i kombinacije ! MAC-ovi jesu u modi ali ...
Ja sam te prespavao valjda nisam nikad ni jedan koristio:D,domace je domace:angel:
Автоматски споено мислење:

ovaj je poludio od napada ...sacekajte sekundu dvije , ima muzicki pozdrav za sve nas :D :D :D

I stricek Miro iz Gradine poklonio mi listu do 2025 valjda sam mu nesto zajebao unutra :(,
Znaci sad ga vise nesmijem cimat bemti poklon to je cisto mito ;)
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
http://tk.upsky.space:8085 "idi pod lažnim imenom ,idi i putuj Sjeverom, hajde.......................ovaj se krčka
a lista je treš
Автоматски споено мислење:

ovo je ipak bolje i lepšei ne dira ih niko
2020-05-28_123106.png
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ja sam te prespavao valjda nisam nikad ni jedan koristio:D,domace je domace:angel:
Автоматски споено мислење:


I stricek Miro iz Gradine poklonio mi listu do 2025 valjda sam mu nesto zajebao unutra :(,
Znaci sad ga vise nesmijem cimat bemti poklon to je cisto mito ;)
Daj dokaz za listu ,,,
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
neki novi simbol kod NOVa Hr ,.... sta je to
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
da ,opet nesto mrdaju ,malo radi malo ne radi ,,,ugl i znak od NOVA Hr rijesen poslao mi GoxNs da je nek obljetnica 20 godina pa kao broj 20 to privremeneo valjda .. Nego vi iz inostranstva kao i sam ,za godisnji ,poremetilo je dosta ,hoce li biti o sve ok do 7 mj tamo pitanje je ,bas bezveze mi to , a nisam isao u Hr prosle god nego druge kao ove cu ja ,,AHHAH kad ono trt,da me zatvore na 14 dana uteko bi im ja.
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
da ,opet nesto mrdaju ,malo radi malo ne radi ,,,ugl i znak od NOVA Hr rijesen poslao mi GoxNs da je nek obljetnica 20 godina pa kao broj 20 to privremeneo valjda .. Nego vi iz inostranstva kao i sam ,za godisnji ,poremetilo je dosta ,hoce li biti o sve ok do 7 mj tamo pitanje je ,bas bezveze mi to , a nisam isao u Hr prosle god nego druge kao ove cu ja ,,AHHAH kad ono trt,da me zatvore na 14 dana uteko bi im ja.
nema više samoizolacije od 14 dana, otvorene su hr granice...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom