Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma ko si ti da se ja borim sa tobom pyrana.Ja se ovde vise zezam ti si niko i nista nebitan link da si imalo pametan kao sto pricas nebi ovde glimijo Strucnjaka nego bi kao i ja bijo,dolazijo ovde i fino zezo itd... ;) Ja Nikoga nisam ovde licno uvrijedijo osim ljudi koji su mene tako da sam samo odgovorijo. Jos nesto poslacu vam, link od panela pa probajte strucnjaci da se malo igrate ;)
Najbolji si imas 10 novih pretplatnika na godinu dana :pijanco:
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Tools 106 mac skener.ima user pass.Dali moze m3u listu skenirat I kako
Автоматски споено мислење:

Ne ovaj drugi 105 skenira Mac a ima za user I pass
Izaberes config xtream codes user/pass , ubacis server ..kliknes generate
nakon toga se vratis na panel scanner u glavnom izborniku , u load config povuces taj config koji su maloprije napravio ...u load combos ubacis user pass combo , kliknes start i to je to ..

Samo da znas da se user/pass liste ne pogadjaju skenerima kao macovi, mozes skenirat danima servere da nista ne nadjes...
Автоматски споено мислење:

ajmo malo o Siolu, T-2, udp listama ;) Exe netu, Telemach-u .....
Daj neki dreambox , nisi odavno :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
jel' ovakav ;)
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
ajmo malo o Siolu, T-2, udp listama ;) Exe netu, Telemach-u .....
Starbucks...Imam ja listu mobia (A1 sada) ako zelis. Al imam osjecaj da mi podosta kanala fali, iako jih je previse...Al fale jos dodatni doku kanali. Ako imas ti kakva saznanja, dobrodosla svaka informacije. A ako zelis listu koju imam, slobodno saljem. Ionako je vise manje javna :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Starbucks...Imam ja listu mobia (A1 sada) ako zelis. Al imam osjecaj da mi podosta kanala fali, iako jih je previse...Al fale jos dodatni doku kanali. Ako imas ti kakva saznanja, dobrodosla svaka informacije. A ako zelis listu koju imam, slobodno saljem. Ionako je vise manje javna :)
jesi li probao na google-u da ih nadjes ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom