Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Idi leci se bruder postavio si listu da bi gastarbajteri kupivali kod tebe jes ti normalan? I jos se javno zalis sto ne kupujemo kod tebe.
Sto tebi da placam 100€ kad bosnacafe kosta 60€
Eno ovi koji se uliziju pa neka kupe od tebe a ja cu bosnucafe za upola manje novca jer nemam sta da gledam

Cak sam ti i listu nahvalio u nadi da ces se smilovati i dati mi jednu visekonakcijsku kad ti tipicna stipsa
Drugo se i nije moglo ocekivati
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
To je moj drug i on zna da ja imam listi ko i on, nudio jeste jaranski al meni to nije trebalo .. , ako mi zatreba da gledam dat ce mi dozivotnu listu , a ti testovi su za sitnu buraniju ;)
od ovoga mozes samo dobiti koronu..
Idi leci se bruder postavio si listu da bi gastarbajteri kupivali kod tebe jes ti normalan? I jos se javno zalis sto ne kupujemo kod tebe.
Sto tebi da placam 100€ kad bosnacafe kosta 60€
Eno ovi koji se uliziju pa neka kupe od tebe a ja cu bosnucafe za upola manje novca jer nemam sta da gledam

Cak sam ti i listu nahvalio u nadi da ces se smilovati i dati mi jednu visekonakcijsku kad ti tipicna stipsa
Drugo se i nije moglo ocekivati
Kakva lista!!!On da ima koronu bilo bi ga zao da ti prenese :) :):):)
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Izvinjavam se zbog tona.Zena spava :LOL:
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Laganini samo molim. Nemoj da sad objavim najnoviju iz diogena, ovu frišku haha... Onda će te popizdit haha...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A vas vecina ovde mjesecima dijeli moje ip adrese i ja se nisam ni jednom naljutijo ;) a ip adrese koje su bile to je radi Ljudi koji kao nesto glume i na kraju jedva docekaju neke liste koje traju po 24h.ovde ne ubrajam ljude iz Bosne,HR ,SR,MK,CG. Zato sad gasim listu jer od ovi koji imaju da plate,koji glume da nesto znaju a neznaju nista znaju samo lajati i nista vise. Ja sam pokusao ljudima koji stvarno nemoju mogucnosti dobiti kvalitetnu i dobru listu da gledaju za Bajram pustiti na 48h,kao sto sam pustijo i za Katolicki Bozic i tako i za Provoslavni Bozic...
Sta ti mislis da mi za Bozic nemamo sta radit nego gledat glupe pinkove aj ne smaraj narod vise,supalj si ko i tvoj server
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ovo me podjseca na pricu od druga kad su se nasli u Njemačkoj na mecu Adnana Catica /Felixa Sturma njih par rasutih svuda po svijetu pa se u kafani zapilo poslije meča , u neka doba neko spomenuo hoće li se ići u obliznji Puf ..
ma jok neće niko , gdje ce to ... svako vjeran ženi , fin zlatan .. rastali se kaze i ja stao u jednoj ulicici zapalio cigaru , dvije, da se razidju da mi je ić´ krhat :D ..proslo 20 minuta ja u PUF kad svi tamo ... :D

Slabo zamećete tragove i pricate sifrirano jebiga :D
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Sta ti mislis da mi za Bozic nemamo sta radit nego gledat glupe pinkove aj ne smaraj narod vise,supalj si ko i tvoj server
Tisi sebe nazvao Panel razarac ;) kao ti si toliko jak da mozes panel razoriti hahahahah ;) Ali vidim kako vidim da vise i obicni ljudi ne vjeruju u vase lazne izjave i objave ;) nego kad si toliko jak i pametan javi se dacu ti platu finu da taj svoj bolesni mozak iskoristis;) panelrazarac hahaha...
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Tisi sebe nazvao Panel razarac ;) kao ti si toliko jak da mozes panel razoriti hahahahah ;) Ali vidim kako vidim da vise i obicni ljudi ne vjeruju u vase lazne izjave i objave ;) nego kad si toliko jak i pametan javi se dacu ti platu finu da taj svoj bolesni mozak iskoristis;) panelrazarac hahaha...
Nemoj tako druze , nije se on nikad izjasnio i tacno naveo koje panele razara ..mozda je covjek mislio na one od stiropora :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom