Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 септември 2009
Мислења
154
Поени од реакции
46
Definitivno postoji MRT 1 ,,,MRT 2 ...i MRT Sobraniski ,,,kako ga na nekim listama vode samo MRT ili MRT 3.................. ta tri kanala postoje ali bas na svakoj ex yu listi
Da tie se standardni programi(mrt1,mrt2 i sobraniski), mislev za MRT3 - Sportskata programa na makedonski i dali ima nekoja lista so ovaa programa
 
Член од
1 мај 2020
Мислења
45
Поени од реакции
57
Postojil jos ona lista SLO kanala , sta su se direkt vadili iz telekoma ?...
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Postovani Buduci Korisnici mozte nam slobodno pisati na e-mail podrska@yugo45.tv
E sad ove ciju su ip adrese iz Njemacke,Austrije,USA itd... zelijo bi da si oni prvo jave :)

Автоматски споено мислење:

Moza nemaju Love da plate ;)
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Postovani Buduci Korisnici mozte nam slobodno pisati na e-mail podrska@yugo45.tv
E sad ove ciju su ip adrese iz Njemacke,Austrije,USA itd... zelijo bi da si oni prvo jave :)

Автоматски споено мислење:

Moza nemaju Love da plate ;)
Bajram Mubarek Olsun druze :)
Ova druga je moja sa vpn-om austrijskim , halali neću više :D
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
A sta ste mislili?Da vam je pustio listu zbog dobrocinstva i Bajrama? Trajala bi i duze ali nije mogao vise izdrzati da ne spava :)
A da ti bi znati ;) zasto sam pustijo ;) Lemi nazvo bi te neko zivotinjom ali kako god prokondam sve i jedna zivotinja je pametnija od tebe :) necu da vrijedjam neduzne Zivotinje na spram jedne Mentalno bolesne osobe kao sto si ti...
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
A da ti bi znati ;) zasto sam pustijo ;) Lemi nazvo bi te neko zivotinjom ali kako god prokondam sve i jedna zivotinja je pametnija od tebe :) necu da vrijedjam neduzne Zivotinje na spram jedne Mentalno bolesne osobe kao sto si ti...
Ja tebe nisam vrijedjao vec samo napisao moje misljenje na osnovu tvog postavljanja tudjih IP adresa.Marko je to primjetio i obrisao.Mislim da i ovaj tvoj post treba izbrisati.Ocito je da nisi sposoban voditi normalnu konverzaciju.
Автоматски споено мислење:

Daj ti koju listu... Nek raja gleda
Posto nisam diler ne promovisem se i ne busam se okolo sa listama.Ovo sto imam je za licnu upotrebu a ako je nesto viska posaljem kome ja hocu.Ti isto saljes kome hoces.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom