Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 април 2019
Мислења
47
Поени од реакции
46
Pozdrav ima li neka mač lista viška za stb emu hvala puno
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Pre cu da dobijem na kladionicu nego ovde da se nadje neka lista :):):):) Gledas albume sa njihovim slikama,ako neko postavi neko listu,odma napadaju hijene,ne davaj listu daj im sliku :):):):) ..
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
153
Поени од реакции
172
moram priznati - kud svi Turci tu i mali Mujo ! :)
Pa ide ,jel mali Mujo nije Turak?
Автоматски споено мислење:

Ljudi sta je sa vama? Bajram je sutra ,ja postim i danas .nemojte dovoditi ljude u zabludu .!
SUTRA JE BAJRAM..sutra se cestita prijatno popodne svima zelim
Sta se ti deres?Ti ces nekom odredjivat kad ce sta cestitat,kakva zabluda,sav is si bitan ti i tvoj post,aj ne sramoti naciju i gledaj svoja posla.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Ljudi sta je sa vama? Bajram je sutra ,ja postim i danas .nemojte dovoditi ljude u zabludu .!
SUTRA JE BAJRAM..sutra se cestita prijatno popodne svima zelim
Pripadnici drugih vjera hvala im jer manje vise neznaju a nije ni bitno , medjutim ko i kod svih vjerskih praznika u svim vjerama isti se cestitaju na dan proslave ! No , danas to vise skoro da nije ni bitno vecini u svim vjerama jer se svi vjerski praznici docekuju u kafanama i diskotekama , nazalost .Mi koji docekujemo Bajram , znamo da se bajram cestita po zavrsetku molitve tj. kad se bajram klanja ! Tako su nas ucili i bilo je dugo vremena tako !
 
Член од
4 март 2018
Мислења
68
Поени од реакции
26
Dobro vece ,nije vezano za iptv ali da nema neko slucajno anti-virus program za ciscenje kompa
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Po mojim nekim procjenama Bajram je sjutra pa u narena tri dana..tako da nevidim razlog cestitanja unaprijed, to sam isto primijetio kad je i Božić u pitanju, cestita se dan pa i dva ranije
Recite mi razlog zbog cega to radite...svi smo ođe svaki dan,necemo niđe pobjeći,stici ce te sa cestitkama.
Mozda neki sutra moraju rostiljati pa nece imati vremena. Ja bih radije sutra cestitao.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
Pripadnici drugih vjera hvala im jer manje vise neznaju a nije ni bitno , medjutim ko i kod svih vjerskih praznika u svim vjerama isti se cestitaju na dan proslave ! No , danas to vise skoro da nije ni bitno vecini u svim vjerama jer se svi vjerski praznici docekuju u kafanama i diskotekama , nazalost .Mi koji docekujemo Bajram , znamo da se bajram cestita po zavrsetku molitve tj. kad se bajram klanja ! Tako su nas ucili i bilo je dugo vremena tako !
bravo,svaka ti je na mjestu
 

Kajgana Shop

На врв Bottom