Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Svaki mi san okružen morem,
Kao otok na moru duboku
I nadam se samo još gorem,
Sa suzom u oku.

Al živim ko svjetionik neki,
Samo pomorci me znaju.
Njihovi su puti predaleki
I rijetko će kraju.

I pomislih da sanjati više neću,
Da umrijet ću...
Ma mi neda neka sila čudna,
Spavam,a drži me budna....

Dobro jutro dobri ljudi.Ugodan vikend.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Kako su krenuli da unapredjuju zastitu ove IPTV "gazde" bice lakse doci do liste legalnih provajdera :)

Sent from my SM-G975W using Tapatalk
Svejedno je sta oni mijenjaju i kakve zastite stavljaju, to se oduvijek gledalo i gledat ce se. Bolje da to vrijeme i trud uloze u unapredjenje usluge, kvalitet strimova, epg, logo ... Al' jbg, to valjda oduzima previse vremena. Ovo ce se uvijek moci gledati, cemu panika. :toe:
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
ma neće evo baš sad našao "novu " domaću listu nema je nigdje javno ima samo par servera slika fhd na svim sportskim programima cirka oko 800 programa , videoteka oko 500 filmova najnovijih ,serije , strani programi optimizirani samo nužno ma cuker bombona , pa toliko ima listi i servera ,ali jbg drugovi samo oru što ih neko drugi podjebe pa eto moraju i oni tako hahaha

ps. slika na planet sportu ista kakva je i na art listi hahahaha :)
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
pa šta i da sve stane ... 13-14 dolara , znaci 3-4 kutije cigara u BiH i platiš godišnju listu preko Alija .. možda bi tad nešto čovjek i gledao i uzivao u svim tim kanalima jer ne bi kopao i skenirao , ovako samo presipaš iz šupljeg u prazno :)
Ja prvi trčim kad nadjem server da vidim ima li Gora, Maxselect, Hbo go , a još filma nisam pogledao ni na jednom tv kanalu , e jedino te takmice odgledam al i to samo userem , prebaci jednu te istu utakmicu malo na Sky sport, pa malo Dazn, pa malo portugalski Sport TV, pa malo Arena , pa malo Bein sport i kad završi utakmica ne sjećam se ni golova kako su pali :D
Ovo je realno bolest ..
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
hahaha možda da staviš na onaj rmc 4k fina im je slika
Joj ti francuzi su mi posebno dragi jer sam vidio da prenose NBA i vrte najave pa dozivim extazu saznanjem da mogu gledati svaku utakmicu NBA-a u visokoj kvaliteti iako znam da nikad neću ni jednu pogledati. :D
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
pa šta i da sve stane ... 13-14 dolara , znaci 3-4 kutije cigara u BiH i platiš godišnju listu preko Alija .. možda bi tad nešto čovjek i gledao i uzivao u svim tim kanalima jer ne bi kopao i skenirao , ovako samo presipaš iz šupljeg u prazno :)
Ja prvi trčim kad nadjem server da vidim ima li Gora, Maxselect, Hbo go , a još filma nisam pogledao ni na jednom tv kanalu , e jedino te takmice odgledam al i to samo userem , prebaci jednu te istu utakmicu malo na Sky sport, pa malo Dazn, pa malo portugalski Sport TV, pa malo Arena , pa malo Bein sport i kad završi utakmica ne sjećam se ni golova kako su pali :D
Ovo je realno bolest ..
Da se ne lazemo, kod 99,9% nas vlasnik daljinskog je gospodja, ovo i tako radimo iz hobija i zajebancije, samo neki preozbiljno shvate, hehe.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Da se ne lazemo, kod 99,9% nas vlasnik daljinskog je gospodja, ovo i tako radimo iz hobija i zajebancije, samo neki preozbiljno shvate, hehe.
E to sam zaboravio , a najveca je istina .. :D 2 smarta u kuci , jedan je uvijek zauzet serijama , drugi youtuberima.. meni ne preostaje ništa drugo već počet nizat televizore po zidovima umjesto umjetnickih slika ili nastavit gledat na ovim ostalim zajebancijama poput laptopa , tableta itd...
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
152
Поени од реакции
169
pa šta i da sve stane ... 13-14 dolara , znaci 3-4 kutije cigara u BiH i platiš godišnju listu preko Alija .. možda bi tad nešto čovjek i gledao i uzivao u svim tim kanalima jer ne bi kopao i skenirao , ovako samo presipaš iz šupljeg u prazno :)
Ja prvi trčim kad nadjem server da vidim ima li Gora, Maxselect, Hbo go , a još filma nisam pogledao ni na jednom tv kanalu , e jedino te takmice odgledam al i to samo userem , prebaci jednu te istu utakmicu malo na Sky sport, pa malo Dazn, pa malo portugalski Sport TV, pa malo Arena , pa malo Bein sport i kad završi utakmica ne sjećam se ni golova kako su pali :D
Ovo je realno bolest ..
Joj ti francuzi su mi posebno dragi jer sam vidio da prenose NBA i vrte najave pa dozivim extazu saznanjem da mogu gledati svaku utakmicu NBA-a u visokoj kvaliteti iako znam da nikad neću ni jednu pogledati. :D
E to sam zaboravio , a najveca je istina .. :D 2 smarta u kuci , jedan je uvijek zauzet serijama , drugi youtuberima.. meni ne preostaje ništa drugo već počet nizat televizore po zidovima umjesto umjetnickih slika ili nastavit gledat na ovim ostalim zajebancijama poput laptopa , tableta itd...
Brate mili sto kokodaces ko neka zena.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom