Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Hoces da kazes imao je (F verzija je davno vani);).. ustvari nije bio dupli pass, vec je admin ID 1=1 mogao se iskorisiti za ulaz u mysql bazu i stim naravno i dosta drugih stvari... Dali namjerno ili nepaznja, to je za nagadjanje... Za ddos, cisto sumljam, treba tu shell script biti gore da bi se to moglo odraditi, posto je open src, to bi se primjetilo... U biti dovoljno je promjeniti ID 1 u xxyx i dati mu 0 prava, a napraviti admin na xxyx ID, odnosno ako hoces bas da izbacis svaki riziko, openvpn ili komercialni static IP na admin port .. Posto streaming port je nako i ovako nebitan i to je the end za taj BUG..
To je u novim verzijama tip reencode i zatvoro tako da vis toga biti nece postepeno ce svi takvi prilazi biti zatvoreni ko zna o cemu sam pisao. A ko nema klijente na magovima jednim klikom ce sve mac adrese blokirati. Ali to je samo pocetak. Ko hoce da zatvori i ima malo znanja u linux vrlo lako odradi i ostale blokade koje nemaju veze sa xtream ui i slicnim.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Po zemlji hodam, da se borim perom,
Da zasluge vratim istom mjerom.
Bio sjetan u mraku,
Ili sretan na zraku....

Po zemlji hodam, da o djelima pojim,
Dok dišem u vjeri da se ne bojim.
Nudim utjehu u boli,
Zrno šećera u soli!

Toliko vas volim, da bih vas kleo,
Što sam vas ikada sreo....
Al' kažem, miran budi,
Toliko vas volim, o ljudi....

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
Život je kao vožnja biciklom, treba neprestano ići naprijed, bez zaustavljanja, da se ne izgubi ravnoteža. Pozdrav za članove i dobro jutro.........
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Da, ali nikad sa 25461.
Автоматски споено мислење:

Ja imam tih stalkera jedno minimalno 700-800 adresa, svaki živ i aktivan , ko hoce da kupi nek se javi u privat .. pola eura po imenu/adresi servera cijena , nema prodaje ispod 20 servera i ide nasumično , zagrabim mišem pa šta te zapadne , isporuka nakon uplate ;)
Kad mogu po netu prodavat alate koji traže servere sto ne mogu ja vec nadjene adrese , plati pa se klati , pa ja , nema džabe ni u stare babe :)
ne znam, jesam li ..........vidi pp
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
121
Поени од реакции
70
Samo za info 2 brata ne rade ni onima koji su kupili account od reselere, znaci nesto se radi na server....
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
jutro ekipa, ima li tko viška mac ili m3u listu od twobrothers ili nordicone?
radile su do prije par dana..
pozdrav svim kajganašima!!!
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Hakeru nisi do sada naucio da stalker_portal moze da bude na portu od 80-65535 dakle na svakom ukoliko je server direktno na mrezi tj da ne ide preko routera . Port 25461 je defoult port od extrema i mozda zato na njemu ima malo stalker portala.
Evo ti jedan domaci pa probaj sta ubosti :)
P.S Nemoj samo da puno silujes ip kao prosli put.
Gde Ode
Автоматски споено мислење:

Mozda lista m3u jos da radi, ali mac ne radi
Posalji macove koje imas da ti nagjem nekoliko sto rade :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom