Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Pošaljite mi neke dobre adrese stalker_portala.. Ne portala c, već kako sam napisao.. Po mogućnosti da ima naše kanale.. Ajd na pm, ali nešto sto nemam
 
Член од
3 март 2017
Мислења
31
Поени од реакции
4
moze pomoc? kad otvaram emd player pise upisati kod prvog otvaranja bilo sta. sta god upisem pise pogresni podaci! u cemu je stos?
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pošaljite mi neke dobre adrese stalker_portala.. Ne portala c, već kako sam napisao.. Po mogućnosti da ima naše kanale.. Ajd na pm, ali nešto sto nemam
tebi nek posalju a ja cu poslije pogledat koje si probao :angel: :D:D:D
Автоматски споено мислење:

moze pomoc? kad otvaram emd player pise upisati kod prvog otvaranja bilo sta. sta god upisem pise pogresni podaci! u cemu je stos?
moras svoju email i pass ako si vec probao nemozes trebas donirat nesto evrica
Автоматски споено мислење:

Pošaljite mi neke dobre adrese stalker_portala.. Ne portala c, već kako sam napisao.. Po mogućnosti da ima naše kanale.. Ajd na pm, ali nešto sto nemam
ptvwach01.ddns.net:25461/stalker_portal/c/
evo ti jedan iz yu drzave jedan mi posaljes :pijanco:
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
tebi nek posalju a ja cu poslije pogledat koje si probao :angel: :D:D:D
Автоматски споено мислење:


moras svoju email i pass ako si vec probao nemozes trebas donirat nesto evrica
Автоматски споено мислење:


ptvwach01.ddns.net:25461/stalker_portal/c/
evo ti jedan iz yu drzave jedan mi posaljes :pijanco:
Jesi siguran da je adresa dobra.. Mislim da nije..
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nije uvjek 88 ili80, vidio ih ja i na 8880 i na 888 ima svasta
Автоматски споено мислење:

Sad vidim.. To nije pravi stalker_portal.
To je portal c koji sam rekao da ne.. To je nginx
Da, ali nikad sa 25461.
Автоматски споено мислење:

Ja imam tih stalkera jedno minimalno 700-800 adresa, svaki živ i aktivan , ko hoce da kupi nek se javi u privat .. pola eura po imenu/adresi servera cijena , nema prodaje ispod 20 servera i ide nasumično , zagrabim mišem pa šta te zapadne , isporuka nakon uplate ;)
Kad mogu po netu prodavat alate koji traže servere sto ne mogu ja vec nadjene adrese , plati pa se klati , pa ja , nema džabe ni u stare babe :)
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
Da, ali nikad sa 25461.
Автоматски споено мислење:

Ja imam tih stalkera jedno minimalno 700-800 adresa, svaki živ i aktivan , ko hoce da kupi nek se javi u privat .. pola eura po imenu/adresi servera cijena , nema prodaje ispod 20 servera i ide nasumično , zagrabim mišem pa šta te zapadne , isporuka nakon uplate ;)
Kad mogu po netu prodavat alate koji traže servere sto ne mogu ja vec nadjene adrese , plati pa se klati , pa ja , nema džabe ni u stare babe :)
hoće li biti popusta za Bajram???;);)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom