Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
u notepad ++ oznacis %3A odaberes gore u meniju "Replace" i u donju rubriku stavis : ili - zavisno kojioblik zelis i odaberes "Primjeni za sve" i to bi bilo to.
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Ništa danas nije bitno
Navikli smo u samoći.
Nema krupno,samo sitno
A i to će proći.

Ništa danas nije važno
Nema svjetla,samo noći
Teška suša,ništa vlažno
A i to će proći.

Gdje je ljubav nestala,
Što si ljubit prestala,
Poljupce pokrio pjesak
Zasljepio lažni bljesak.
Ništa pljesak,ništa bis
Tek ruke u vis!

Dobro vam jutro dobri ljudi.Svim mojim splićanima želim sritan blagdan sv.Duje zaštitnika grada Splita.
Dragi moj @vagabundo, čestitam ti dan grada, ove godine pod neobičnim okolnostima, ali biti će bolje dogodine ;)
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Kako ne ti sram, tuka baras prosis a na tvojot forum prodavas.Koj saka iptv lista 10 evra da uplati odnosno donira na Paypal.Mislam stvarno si bez karakter.
A ti tukaj , mukaj i muci koliko hoces, Ja za forum trazim ko hoce da donira moze da dobije izvrsne poklone, ne liste iptv nego druge neke stvari i moje radove. A moju listu sa mog panela dzabaka neces dobiti ni ti ni neko drugi, i meni ne trebaju nikakve liste strucnjaku. Takodje postoji na tim forumu na kojim si verovatno jer ne bi valjda pisao napamet onda znas da je 90% foruma potpuno otvoren za sve 5% je za vip clanove i moje projekte koju dobijaju vip clanovi takodje gratis oni koji uzimaju uslugu od mene i 5% su donatori koji doniraju svojevoljno a da ne bi donirali bas nizasta i njima su pripremljeni pokloni.

A sada u vezi teme i mog pitanja. Ako sam pitao nesto a ne znas odgovor pokri se usima i produzi dalje. I leci se i ovde i na tim drugim sultanovic forumu, a usput mozes nesto pametno procitati i na mom forumu pa da se obrazujes gratis bez dinara.
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Tako je , samo što da bi došao do u/p domaće liste koja sigurno radi u VLC trebas bit ogroman sretnik pa napravit combo s kojom ćeš je iskenirati ili se zavući html komandama direktno u panel. E sad koliko ljudi može ˝razbiti˝ pojedini server to je vec drugo pitanje.
Ja znam da je tu samo jedan deklarisani Panel Razarač :D
Ma ne treba combo ni html za to, samo trebas poznavati ljude koji poznaju ljude. :D
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Sve to ima kod cika commando na serveru








 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 август 2018
Мислења
147
Поени од реакции
499
Kako se ovi serveri sve više štite predlažem da se skupimo brate i organizujemo i mi neki protest protiv ovih vlasnika , neku IPTV PARADU..

Dosta je više sakrivanja IP adresa iza VPN-ova, restartanja modema , sakrivanja na forumima sa nickovima , avatarima itd.
Izadjimo na ulice javno i tražimo svoja prava . Pa nismo badava ostavili neprospavanih noći i noći skenirajući , pa Šeherzada je za svakog od nas mala maca.

Ja ću nositi transparent BOLJE I RAT NEGO TOLIKO ZAŠTIĆEN ART

ili BOLJE ME BACITE NIZ PADINU NEGO MI ODUZMITE GRADINU
Ja sam za, ali brate menjaj ovo IPTV "PARADA" da ne ispadnemo ko... tamo neko
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Tako da ne sekirajte se vi mnogu

 
Последно уредено од модератор:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
A ti tukaj , mukaj i muci koliko hoces, Ja za forum trazim ko hoce da donira moze da dobije izvrsne poklone, ne liste iptv nego druge neke stvari i moje radove. A moju listu sa mog panela dzabaka neces dobiti ni ti ni neko drugi, i meni ne trebaju nikakve liste strucnjaku. Takodje postoji na tim forumu na kojim si verovatno jer ne bi valjda pisao napamet onda znas da je 90% foruma potpuno otvoren za sve 5% je za vip clanove i moje projekte koju dobijaju vip clanovi takodje gratis oni koji uzimaju uslugu od mene i 5% su donatori koji doniraju svojevoljno a da ne bi donirali bas nizasta i njima su pripremljeni pokloni.

A sada u vezi teme i mog pitanja. Ako sam pitao nesto a ne znas odgovor pokri se usima i produzi dalje. I leci se i ovde i na tim drugim sultanovic forumu, a usput mozes nesto pametno procitati i na mom forumu pa da se obrazujes gratis bez dinara.
ovo ti je za ban vrijedjas ovaj forum poredis ga sa sultanicem
I leci se i ovde i na tim drugim sultanovic forumu ovo ti je za trajni ban
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
ovo ti je za banvrijedjas ovaj forum poredis ga sa sultanicem
I leci se i ovde i na tim drugim sultanovic forumu ovo ti je za trajni ban
Ne poredim ga nego je isti taj clan sada brljavio i baljezgao po tom drugom forumu kao i ovde.
Naravoucenije ako ne zelis donirati niko te i ne tera tako da ne vidim svrhu pisanija doticnog strucnjaka.
A sta cu ja i kako da modifikujem svoj forum to je licno moja stvar i kome se ne svidja nemoj ni da se registruje niti da leprsa i optrcava kao kisa oko kragujevca. :)
Автоматски споено мислење:

Pa dovoljno je bilo da kliknes na moj potpis i sve bi bilo jednostavno jasno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom