Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 декември 2017
Мислења
11
Поени од реакции
2
Pozdrav, jel zna neko web stranicu ili fb stranicu od portal.evelinstb.com, hvala.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Tako je , samo što da bi došao do u/p domaće liste koja sigurno radi u VLC trebas bit ogroman sretnik pa napravit combo s kojom ćeš je iskenirati ili se zavući html komandama direktno u panel. E sad koliko ljudi može ˝razbiti˝ pojedini server to je vec drugo pitanje.
Ja znam da je tu samo jedan deklarisani Panel Razarač :D
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Ma bre, gde vi odoste. Pitam za hostove i portove i klasicne adrese koji rade preko mac generisanih passworda o tome pricam. Ne ovi v2 koji bljuju samo u stb. Primer sansat radi u vlc direktno i risverima bez ikakve potrebe za stb uredjajima androidima ili pc win.
Takodje ok2, znaci ko zna adrese ostalih neka napse ili posalje pm poruku. Imam i zgemmu sa stalker u e2 i win sfvip ali hocu klasicne za e2 u xstreamity ili jedi steam plugin, ima takvih preko stotine ali nemaju exyu ili neke imaju exyu ali nemaju Srpske kanale i slicno
Автоматски споено мислење:

A vi odoste u panel razarace i ostale marifetluke. Cita li iko ovde sta ko pita i pise.
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Kako se ovi serveri sve više štite predlažem da se skupimo brate i organizujemo i mi neki protest protiv ovih vlasnika , neku IPTV PARADU..

Dosta je više sakrivanja IP adresa iza VPN-ova, restartanja modema , sakrivanja na forumima sa nickovima , avatarima itd.
Izadjimo na ulice javno i tražimo svoja prava . Pa nismo badava ostavili neprospavanih noći i noći skenirajući , pa Šeherzada je za svakog od nas mala maca.

Ja ću nositi transparent BOLJE I RAT NEGO TOLIKO ZAŠTIĆEN ART

ili BOLJE ME BACITE NIZ PADINU NEGO MI ODUZMITE GRADINU
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Kako se ovi serveri sve više štite predlažem da se skupimo brate i organizujemo i mi neki protest protiv ovih vlasnika , neku IPTV PARADU..

Dosta je više sakrivanja IP adresa iza VPN-ova, restartanja modema , sakrivanja na forumima sa nickovima , avatarima itd.
Izadjimo na ulice javno i tražimo svoja prava . Pa nismo badava ostavili neprospavanih noći i noći skenirajući , pa Šeherzada je za svakog od nas mala maca.

Ja ću nositi transparent BOLJE I RAT NEGO TOLIKO ZAŠTIĆEN ART

ili BOLJE ME BACITE NIZ PADINU NEGO MI ODUZMITE GRADINU
slazem se... hitno treba nesto preduzeti,... neki se vec zastitili, i nema vise skeniranja... jos malo svi ce da uvedu taj sistem.. zato moramo i mi da zbijamo redove... nema nam druge.. :) :)
 
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
Pozdrav dobri ljudi dali ima neka applikacija za windows rt surface tablet da se moze gledat Iptv
Lp
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Ma bre, gde vi odoste. Pitam za hostove i portove i klasicne adrese koji rade preko mac generisanih passworda o tome pricam. Ne ovi v2 koji bljuju samo u stb. Primer sansat radi u vlc direktno i risverima bez ikakve potrebe za stb uredjajima androidima ili pc win.
Takodje ok2, znaci ko zna adrese ostalih neka napse ili posalje pm poruku. Imam i zgemmu sa stalker u e2 i win sfvip ali hocu klasicne za e2 u xstreamity ili jedi steam plugin, ima takvih preko stotine ali nemaju exyu ili neke imaju exyu ali nemaju Srpske kanale i slicno
Автоматски споено мислење:

A vi odoste u panel razarace i ostale marifetluke. Cita li iko ovde sta ko pita i pise.
Kako ne ti sram, tuka baras prosis a na tvojot forum prodavas.Koj saka iptv lista 10 evra da uplati odnosno donira na Paypal.Mislam stvarno si bez karakter.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Pozdrav dobri ljudi dali ima neka applikacija za windows rt surface tablet da se moze gledat Iptv
Lp
@SalAs nazalost taj tablet mozes da koristis samo sa apovima koji su dozvoljeni od Microsofta...
drugim rijecima pokloni ga nekom studentu jer za drugo nemoze da posluzi.

pozdrav
 
Член од
2 март 2017
Мислења
79
Поени од реакции
18
00%3A1A%3A79%3A00%3A00%3A00
Ako moze neko da mi kaze kako da automatski brisem 00%3A ili dodam izmedju MAC -ova da bih mogao da napravim kombinaciju sa vise macova?
Hvala unapred!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom