Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 декември 2018
Мислења
163
Поени од реакции
214
Nisam se ni trenutka premisljao, stavicu svake godine dok god budem mogao, znam kome je on najvise smetao, ima vas u svakoj od ovih nazovi drzava ali to je vas problem, vi imate fobiju, ne ja. A i lepo sam vas zamolio da ignorisete, ali jbg to je jace od vas...
Ma jesi premisljao si,i za ovaj odgovor si se premisljao , vrzmajuci se okolo nervozno paleci cigaru na cigaru ,kome li je smetalo ,kako ce oni to,a ja im reko nemojte ,da vidim ja ko ce meni ,i tako ,jelda da sam u pravu ,hehehe.Sta imas ti stavljat pa molit za ignor,znaci usraces se nasred puta i napisat samo hrabro ignorirajte to ,ja sam iznad svih .Omatorio si ,nisi puno steko ,gnjevan si,rastrojen poprilicno .Lako ovdje mozes druge pokusavati pridobiti ali vise se bojim za tvoje najblize koji sigurno pate uz nametanje tvojih nacela.Nemoj se obazirati na ovaj post mozes ignore.:)
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Jbg, ne mogu ti ja pomoci, ti si ozbiljan slucaj, sad ne primaju nove u 'Laza Lazarevic' zbog korone, proci ce to samo, samo se strpi.
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
163
Поени од реакции
214
Jbg, ne mogu ti ja pomoci, ti si ozbiljan slucaj, sad ne primaju nove u 'Laza Lazarevic' zbog korone, proci ce to samo, samo se strpi.
Poceo si ,prijetio da se ne gleda ,da ce haos nastat, polako ,smiri se,uci iz gresaka ,priznaj sebi nekad neke stvari,zivis u zajednici ,i ti si dio te zajednice,pravila ponasanja ,kodeksi ,uvijerenja to je ono sto nas razlikuje od zivotinja.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Ovde malo pišem jer je skroz tema skrenula sa predviđene(a to je IPTV).Vidim ovdje će uvijek vladati politička netrpeljivost,vjerska netrpeljivost,rasna netrpeljivost i zbog takvih ovo područje(mislim geografski) ama baš nikad neće biti prosperitetno za što ima siguran sam inteligentne ljude i kapacitete.Također ne razumijem što se nalazi u mentalnom sklopu pojedinaca koji uvijek na ovaj ili onaj način vraćaju i guraju politiku u sve.Razlog za to vidim da su nostalgični za prošlim vremenima,to jest da žive u prošlim vremenima ili pak ne znaju od dosade šta raditi pa im stvara zadovoljstvo u njima samima kad pokrenu (googlaj trigger) svađe među ljudima.Vidim ovdje neki poznaju i teoriju obrnute psihologije pa stavljaju postove i slike i pokraj njih napišu nešto kao:ne gledaj ili ignoriraj.Pa čemu postavljanje slike ako se neće gledati.Nemam drugo osim poručiti ljudima koji su rođeni kao i ja,nakon te očito proklete države koja i dan danas otvara bezbroj nepotrebnih svađa i prijepora nego da im se i ja pridružujem "vani" u bespućima EU i svijeta i da tamo pronađu svoje mjesto pod suncem ,gdje nece citati od keyboard warriora ovakve gluposti.Pozdrav i čuvajte se ove beštije zvana COVID-19.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Neblagodarno I suvisno je davati ocenu I pisati o tome kako je nekad bilo I kako je sada,
ako proslost nisi niti okusio… niti zivio u tu dobu, nego samo znas I ovisis o pretpostavci na necemu kako je to bilo ili kako je neko napisao. Mozda igraci zvezde I hajduka to najbolje znaju.;)

:oeoeoe:

P.S.
Svaka doba sa sobom nosi I ima svoje dobre I lose strane.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Ajde da se vratimo malo na IPTV temu..
ovdje su moji najomiljeniji serveri
Užička republika.
Igmanski marš.
bitka na Kozari,
bitka na Neretvi
Bitka na Sutjesci
Desant na Drvar

Pozdrav i prijatan ostatak veceri
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
marko briši sve što nije iptv kao što si obrisao moj post o senni , sram te može biti da te može biti
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
@Brzi misko @Vanko123 ако имате некоја ваша расправа,,,решете си ја во чат?
уште еден ваков пост,,..одите на бан

@kalinkar на било каков наин да ги објавиш ,,мак адресите се гледаат.............за мак адреса,,се оди дирекно на бан!!!!
Автоматски споено мислење:

marko briši sve što nije iptv kao što si obrisao moj post o senni , sram te može biti da te može biti
твојот пост,,за Сена,,не го избришав заради оф топ мислење,,,а заради билбордот!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
билбордите сликите ,,ќе ги ставате во спојлер!!!!!!!!!!!!
 
Последно уредено:
Член од
22 април 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Jel postoji neka fora u podeaavanjima na stb emu da bi se gledala gradina?isprobah 40+ makova, ali nece nijednu da pusti, samo preko stalker playera ih otvara.
 

laki1982

Premier Сasual Dating - Live Women
Член од
24 јули 2019
Мислења
66
Поени од реакции
269
Jel postoji neka fora u podeaavanjima na stb emu da bi se gledala gradina?isprobah 40+ makova, ali nece nijednu da pusti, samo preko stalker playera ih otvara.
Pozzz,nema fora druze cekamo novi stb,do tada samo na kompu ide,ima makova koji rade al konkretno gradina vrlo brzo blokira i ako proradi neki,tako da sanjom nemoj gubiti vreme badava,imas brdo servera koji rade.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom