Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
ako znas sve kao sto kazes,onda slikaj ti ovo o cemu ti ja govorim pa da tebi ljudi aplaudiraju
Haha do juce si molio za liste macove confige komande sad si odjednom postao faca na kajgani
Cuti nemoj da objavim kako si molio za liste u pp
pa da ti se smeje cela kajgana

Dosta je zavrsena konverzacija neznam ja sa wotwebom stormom OB I OSTALIM ALATIMA evo priznajem ich schwöre
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Haha do juce si molio za liste macove confige komande sad si odjednom postao faca na kajgani
Cuti nemoj da objavim kako si molio za liste u pp
pa da ti se smeje cela kajgana
Ja molio za confige?Pa mene macovi nisu interesovali,jedino da nisi jedan od dvojice koji su me nasukali da im platim za neke skenere.A po cemu mislis da sam faca?100 puta sam rekao da nemam pojma o iptv ,dreamboxe razvaljujem a iptv sam nula
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Ja mislim da Brzi Misko ne smije dirnuti Olbih-a do nosa , ne znam vi ljudi sta mislite smije li? :D
ja u vezi njega nisam mislio nista lose,bez svadje,samo sam tvrdio za wotweb i ponudio realnu ponudu opklade,nisam ni rekao da mogu naci na 1000000 ip sa listama,ali kazem i tvrdim ip:port klik na wotweb i izbaci liste koje imaju,i svaki put visekonekcijske i flussove,i nisam opet rekao da bilo sta drugo znam,laik sam ali to sam slucajno potrefio i tacka
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
360
Поени од реакции
223
kolege owaj ziwot je warka.. ko ima bolje kanale ko ima bolje skenere to je swe igra . zamislite neko nema nista nema ni tv ljudi nemora te se bezweze swadjati .eto ja imam kao skener ima swega kazem samo onako i na kraju mora znaci mora da se umre .. dali cu ja uzet swe sa sobom ako umrem braco i sestre neka was dragi allah nagradi bilo gde da ste ... uziwajte u ziwotu .... samo da znate nista nije wecno .... allah je jedan ...... bajram serif mubarek olsun swi muslimanima i muslimankama barcama i sestrama ........ NISTA NIJE WECNO SEM - DZENETA -

nemoj te se ljutit na mene samo wam kazem nemora te se swadjati za bezweze ..... sellam alleykim rahmetulla we berekatu .......
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Што се случи со серверот
streamer. bestibiz. com
 
Последно уредено:
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Ja molio za confige?Pa mene macovi nisu interesovali,jedino da nisi jedan od dvojice koji su me nasukali da im platim za neke skenere.A po cemu mislis da sam faca?100 puta sam rekao da nemam pojma o iptv ,dreamboxe razvaljujem a iptv sam nula
Negde si pobrkao loncice ja nemam drugi nick ovde i nikad nlkog nisam navodio da kupuje config a kome sam hteo da dam konfig znaju oni dal sam necim uslovljavao
 

Kajgana Shop

На врв Bottom