Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Oj mjeseče, sanjalice, visoko mi stoj,
Svidila se ona meni, a i ja sam njoj.
Dok je zvijezda, što noć krase, ljubit ću je ja,
Nek se nikad ne ugase, nek ne svanjiva.

Oj mjeseče, lutalice, obasjaj nas ti,
Pod okriljem tvojim ću se, vječno ljubiti.
Njene usne medene su, na vratu ko broš,
Malo glumi da se neda,a sve traži još.

Oj mjeseče, sretan bio, hvala ti za sve,
A mjesec se nakrivio i ne čuje me.
Gleda zvijezde što se roje, ne zna im se broj,
Pa pomisli, sve su moje, slatke li su joj!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
22 март 2017
Мислења
182
Поени од реакции
134
Quote MarkoCepenkov ()
Wow, du bist süß, wenn du wütend bist

ODJEBI,takve Gay provokacije nisu pozeljne......ako si Gay odi ko njih....sirok ti je put!!!!!
+++++++++++++++++++++++
Quote MarkoCepenkov ()
Леле сте слатки кога ќе се лутите
###
Idi Bugarine na tvoju Kajganu,tamo mozes da prdis uz vetar
Ovde ljudi kazu da si Gey
-------------------------------------------------------------
Eto kako neki prolaze na Sultan Forumu
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
kakve gluposti se ovde pisu kako samo mogu pojedinci da navlace druge kolege pa da je tako lako i jednostavno hahaha mac skeneri ne bi uopste bili izmisljeni
Sto bi neko se mucio za 1 kon mac listu kad moze samo da klikne na wotwebu i visekon liste se naredjaju jedna ispod druge ko pleva
Samo se navlace ljudi
Ja ne kazem da ne moze da se nadje nesto nadje se sigurno al gotovu visekon listu da nadjes samo tako sa jednim klikom svaka cast
Автоматски споено мислење:

Na pr nadjes astru sa wotwebom
Woow bravo. I? Sta ces dalje?
Ako ona klasicna komanda ne funkcionise mozes samo da se slikas ili zavrni rukave pa ukljucis sledeci skener
Ili nadjes status u stvari ne status nego nesto drugo pa mu ubacis status a to treba znati i tek onda si na trecini gotovog puta pa izadje ti ona tabela i sta ces s njom ha?
Sta da ubacis u sledeci skener na koje mesto sta ide dal treba kosa crta il ne
I na kraju kada sve to savladas nadjes one Nislije koje vec cela exyu ima pretebe ili nadjes bracu ruse koje ti ne trebaju uopste a ti vec izgubio polovinu dana
Za besposlicare ok ali za nas koji radimo pola dana je isuvise za nizasta
hoces javnu opkladu pred cijelom kajganom da grijesis,a ocito si mislio na moj post o wot webu i da izbaci liste gotove?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
sta bi ti radio da znas nesto oko iptv bar 1 posto :D
pa to ti kazem,ja i neznam nista oko iptv,to sam napisao 100 puta,a gore sam samo naveo da covjek nije u pravu za wotweb i spreman sam na javnu opkladu sa njim.I od 65000 nasao je tri ip ,sto neznaci da ce na drugom ip range biti i tri ip,mozda nebude nijedna a mozda bude 20.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Wotwebom se mozes muciti danima da ne nadjes nista al isto tako mozes pogoditi svasta pa i preko browsera nicim izazvan , slucajno direktno upasti u cijeli IPTV panel . Licno iskusio tako da nemojte pricat da ne moze nista. ;)
To je alat s kojim nikad ne znas na čemu si .
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Evo trenutno recimo gledam preko wotweb-a ovaj talijan napunio boje u printer, nista mu ne fali , e sad razmisljam da mu zadam dok je on na pauzi od corone par hiljada slika Edina Džeke u coloru da mu isprinta printer i isprazni mu boje da se sokira kad dodje na posao , jos da je uz to navijac Lazia i onda je to pravi sijaset :D
 

Attachments

  • 125,5 KB Прегледи: 217
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
hoces javnu opkladu pred cijelom kajganom da grijesis,a ocito si mislio na moj post o wot webu i da izbaci liste gotove?
Bilo kako bilo svak ima svoj način trženja listi,i mogu se svuđe naći, lično ne koristim niti jedan od tih programa a dovoljno mi je 5 minuta za kompjuterom ili čak mobitelom da pronađem dobru listu, a ovo oko mac_ova mi je glupost provest cio dan skenirajući da bi našao mac_ove koji su vec objavljeni kod sultana,telegram ili slično.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
juhuu, krece fudbalica :)
fn.png
Автоматски споено мислење:

Bilo kako bilo svak ima svoj način trženja listi,i mogu se svuđe naći, lično ne koristim niti jedan od tih programa a dovoljno mi je 5 minuta za kompjuterom ili čak mobitelom da pronađem dobru listu, a ovo oko mac_ova mi je glupost provest cio dan skenirajući da bi našao mac_ove koji su vec objavljeni kod sultana,telegram ili slično.
wotweb, simple tv player, http proxy scanner, network ip scanner i tcp port scanner, resavaju sve, evo vec 10-ak godina, ali dzaba ja vise x naglasavam ;)
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Член од
12 декември 2018
Мислења
152
Поени од реакции
170
tvviet listu spisak kanala valid user ili ne,na pm ,nesto mi hitno treba
 

Kajgana Shop

На врв Bottom