Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
to nema veze sa 5g to niko nespominje ,razmisli svojom glavom sto hoce cipovanje ljudi ima na you tybe sta je bil gejts reako da ocekuje od side efect svoje vakcine 7000000 ljudi da ce umrijeti i pritom se smije a sve fabrike koje oprave vakcine on vecinski vlasnik , zbog kontrole medija niste upuceni stavi na engleskom jeziku bilo sta protiv bila gejtsa na face bok brise se isti dan ,i budala vise zna da je virus iz labratorije americki kongres pokrece istragu na zahtjev 670 hiljada potpisa a sve je ovo uradjeno da se skine trump citav ovaj cirkus oko korone jer nije njihov igrac , depopuiulazije covjecanstva a ti ako vjerujes bilu gejtsu i mercelovoj i rockfleru sorosu uzmi zig djavola s cipuj se niko ti nebrani
Dobro si to u kratkim crtama sazeo, pa ko razumije zna o cemu si pisao
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
to nema veze sa 5g to niko nespominje ,razmisli svojom glavom sto hoce cipovanje ljudi ima na you tybe sta je bil gejts reako da ocekuje od side efect svoje vakcine 7000000 ljudi da ce umrijeti i pritom se smije a sve fabrike koje oprave vakcine on vecinski vlasnik , zbog kontrole medija niste upuceni stavi na engleskom jeziku bilo sta protiv bila gejtsa na face bok brise se isti dan ,i budala vise zna da je virus iz labratorije americki kongres pokrece istragu na zahtjev 670 hiljada potpisa a sve je ovo uradjeno da se skine trump citav ovaj cirkus oko korone jer nije njihov igrac , depopuiulazije covjecanstva a ti ako vjerujes bilu gejtsu i mercelovoj i rockfleru sorosu uzmi zig djavola s cipuj se niko ti nebrani
prvi put da se potpuno slazem sa tvojim postom
 
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
to nema veze sa 5g to niko nespominje ,razmisli svojom glavom sto hoce cipovanje ljudi ima na you tybe sta je bil gejts reako da ocekuje od side efect svoje vakcine 7000000 ljudi da ce umrijeti i pritom se smije a sve fabrike koje oprave vakcine on vecinski vlasnik , zbog kontrole medija niste upuceni stavi na engleskom jeziku bilo sta protiv bila gejtsa na face bok brise se isti dan ,i budala vise zna da je virus iz labratorije americki kongres pokrece istragu na zahtjev 670 hiljada potpisa a sve je ovo uradjeno da se skine trump citav ovaj cirkus oko korone jer nije njihov igrac , depopulizacije covjecanstva a ti ako vjerujes bilu gejtsu i mercelovoj i rockfleru sorosu uzmi zig djavola cipuj se niko ti nebrani
ti znas da su ljudi skloni teorijama zavjere tako da...
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
само Duplex iptv,,,,ги групира во групи ...теелевизија видеотека.....телевизијата подредена по држави.
ако остани бесплатна ,ќе биде добро..)
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
ti znas da su ljudi skloni teorijama zavjere tako da...
cim neko napise drugacije od njih teorija zavjere a taj isti bil gejts nikad nije vakcinisao svoju djecu ,njegov family doktor objavio neki dan ,na pitanje sto nije odgovor ,dobri su i ovako
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
cim neko napise drugacije od njih teorija zavjere a taj isti bil gejts nikad nije vakcinisao svoju djecu ,njegov family doktor objavio neki dan ,na pitanje sto nije odgovor ,dobri su i ovako
Inter pitam se zasto se trudis? Neki jednostavno ne kontaju i nikad nece skontat , 10% je skontalo na zalost
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Na mom srcu izrasla je kora
Da ga skrije otkad nisi samnom,
Hladno mi je, a živjet se mora,
Dok koračam uvijek stranom tamnom.

Ono bitno, svakodnevno, moje,
Hranio sam naivnom taštinom,
Pri pomisli, još se ruke znoje
Lice krijem sumnjom i istinom.

Pronašao ja sam biser sjajni
Ali sam ga držao u džepu
Život svoj sam kovao od tajni
A istinu držao sam slijepu.
Kad je čovjek izgovori glasno
Tek tad shvati da je za sve kasno...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Najnovija vijest:


ISIS-ov bombaš ubio 30 članova porodice poslije odluke da se radi od kuće!

U srednjem vijeku se završetak epidemije kuge slavilo orgijama po ulicama gradova. Jel planirano kod nas šta, zna li ko?

Zemuncu zabranili da uđe u Poštu bez maske.
Zadnji put kad je ušao sa maskom, bio u izolaciji 2650 dana.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom