Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
29 октомври 2019
Мислења
63
Поени од реакции
48
Dolazi Jozo Kurcic bez maske u apoteku i traži viagru.
A apotekarica će njemu oduševljeno: “Napokon jedan koji j..e!”
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
152
Поени од реакции
169
sorry, mislio sam da radis u Hrvatskoj
Автоматски споено мислење:


cerka mi je master ekonomista, i radi u Novom Sadu, u jednoj privatnoj firmi za 1000e - samo radi poredjenja ;)
ovi sa sss po 1000e, a ona 2000e i nema potrebe nigde da se ide
Автоматски споено мислење:

sin mi ekonomista - radi kao terenski komercijalista i tuce po 1000 e (srecom skroman, pa mu dosta) :)
Naravno ,kad bi muz i zena u HR recimo imali 3000 eura prihode ,naravno da ne treba ic od kuce,samo ja imam drugi problem, ja sam vise od 40 godina vani.Tako da je meni odlazak u HR u goste a kuca u EU daleko tisucama km.
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Ti si manjinski slučaji nemoze se porediti prosek 500€. Do 500-1000€ iliti 60.000-120.000 rsd radnik u privatnoj firmi, u drzavne se sve teže ulazi ima još da guli. Jedino ako ne radi 12 sati prekovremeno + 8 standardnih.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
nisam nesto zadovoljan ovom sahbaz cetvorkom, bolji su mi 2 i 3 ;)
Автоматски споено мислење:

dobijam i ovo obavestenje kada izlazim iz njega
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Sahbaz player , nova verzija 4.0. Nisam jos licno testirao ..volio bi cuti vase utiske

Автоматски споено мислење:

Probao sam par stalkera i vidim da ih čita Sahbaz i rade , to je jedna od pozitivnih promjena ..koliko primjecujem da je brzi dosta kod ucitavanja i pokretanja nego prethodna verzija ..isto tako uvedena je mogucnost ubrzavanja i vracanja , backward i forward opcijom kod filmova, kao i timer.. sto nije bio slucaj u prethodnoj verziji i sto mu je bio veliki nedostatak po meni.

P.S. vidi sta uhvati na prtscr na filmu , Obama Obama :D

Прегледај го приврзокот 246654
Moze reupload na neki tadzikistanski server :) Nemoj slucajno na sendspace, megaupload, mediafire, ...:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom