Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
dal neko zna koje ovaj kreten, sve je napadao nase i objavljivo kaze sa sebe kao neki programem !Прегледај го приврзокот 243945
To je ono kroz sta sam i ja vec prosao ovde , kazes na Kajgani a tamo na turskom forumu te cinkare i banuju .
Evo kuka tamo ko kukavica ,kao da si bacio atomsku bombu na tursku ,sad ce da te banuju.

Ja ovde napisao da smo imali i gledali sa MAC pola godine pre njih i odma me tamo banovali ,to je jedini razlog sto smo mi imali pre njih a svi znaju da salezli player nema nikakve veze sa sahbaz player.
I kod njih na sajtu ima par aplikacija ukradenih od D3n1s-a i samo su isarali njegove aplikacije sa turskim zastavama i nazivima i godinama ih predstavljaju kao da su ih oni napravili.
Ja to napisem ovde i stavim i slike i tamo trajni ban ,kaze sahbaz u obrazlozenju za ban da sam ja lazljivac .

Vidi mu zadnji post ,on je bezobrazno bolestan ,ovde na forumu je pola ljudi muslimana sa kojima niko nije imao ruznu rec godinama ,ima nesuglasica ok iptv-a ali nikad niko nije na nacionalnoj bazi nekog vredjao i dirao u niciju veru.
A ovaj mamlaz turcin oce da predstavi da neko mrzi muslimane.
Neka mu bog da ono sto mu pripada.
 
Последно уредено:
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Gospe ti ,ajme ca si dosadan ,jel imas neki hendikep ili sta ti je ,koji ti je mentalni sklop?Bogte razumijem ja tvoju muku ali krivo je ovo mjesto za to.Imas specijalizirane sajtove za neshvacene duse ,djeljenje kozmickih zraka,tuge ,mizerije ,straha, sjete ,veselja.Za tvoje dobro ti govorim obrati se ljudi ce ti pomoci.
Daj ne seri opet, majke ti. Što si ti to korisno napisao na ovome forumu? Čovjek ima duplo više postova nego ti i pet puta više lajkova, valjda i to nešto govori. Ako ti smeta, stavi ga na ignore. @vagabundo , već sam ti rekao, nastavi tako, užitak te je čitati. Vjerujem da su tvoji postovi mnogima još jedan od rijetkih razloga da navrate na ovaj podforum gdje se nepismeni "stručnjaci" ne udostoje odgovoriti na pp, a kamoli nešto suvislo napisati a da ne moraš razmišljati gdje ide zarez, točka, veliko- malo slovo.. da to napisano dobije neki smisao.
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
priateli da ve prasm nesto dali postojat makedonski stalker portali ako ima nekoj neka prati na pm ako ne e problem.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
To je ono kroz sta sam i ja vec prosao ovde , kazes na Kajgani a tamo na turskom forumu te cinkare i banuju .
Evo kuka tamo ko kukavica ,kao da si bacio atomsku bombu na tursku ,sad ce da te banuju.

Ja ovde napisao da smo imali i gledali sa MAC pola godine pre njih i odma me tamo banovali ,to je jedini razlog sto smo mi imali pre njih a svi znaju da salezli player nema nikakve veze sa sahbaz player.
I kod njih na sajtu ima par aplikacija ukradenih od D3n1s-a i samo su isarali njegove aplikacije sa turskim zastavama i nazivima i godinama ih predstavljaju kao da su ih oni napravili.
Ja to napisem ovde i stavim i slike i tamo trajni ban ,kaze sahbaz u obrazlozenju za ban da sam ja lazljivac .

Jeste figu imali zato sam ja slao soti maceve
Автоматски споено мислење:

A, sta "ide" posle mac-a ?! :D
Ko ce biti "prvi" ?! ;)
iptvpozitive ;)
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Крајот на "Паразит" ми го заеба цел позитивен впечаток за филмот... Не беше за Оскар.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
Има некој стрим од новите МРТ (македонска радио телевизија) канали МРТ 3 и МРТ 5?
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Jeste mislili da ćete me se tako lako kutarisati :D
Sve ok momci , malo zaguzvalo ., sad smo ....biga i učitelji , i treneri,i instruktori ..i online moderatori za dječje platforme preko kojih to sve uče pa se ne stiže ništa oko IPTV -a. , provirim ja na pendžer da mi ne bi kakva konfiguracija promakla kad drug @panelrazarac to podijeli raji :D

Hvala što se sjetite i nemojte mi pjesnika sekirat ;) I da , neko je spomenuo Ogorelicu, u ćorci je još dan -dva, a kaže prešao na drugu stranu , ovih pametnih što nešto gledaju od tih svih silnih listi :D
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Ma nis nije zatvorio to on tako misli, veceras je na spisku,sve radi posvuda ko i dosad ima i novi nacin gledanja,nek se uziva dok se opet nekome tamo, a zna se di ne digne.
Автоматски споено мислење:


Znas koja rijec bi se najcesce koristia na forumu da stanu macevi
Ne bih bas rekao, da moze da se pridje sa klasicnim alatima.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom